reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ano ciekawe- moja 3-miesięczna córka to 5 b b i właśnie śpi na mnie. Takze z dupy zasada.

i bardzo dobrze że liczysz bo to nie jest słaby zarodek. Moja córa tego przykładem.
Tylko mamy różne kwalifikacje i „B” w jednej klinice będzie C. Kliniki tez mają oznaczenia B + i B-.
Nie każde BB będzie tym samym BB w innej klinice.
Spotkałam się z tym, ze zarodki u nas określane jako B w innej klinice były C. Ale klinika je mroziła mimo wszystko.
 
Dzisiaj 24 dc a mi się pojawił różowy śluz. Czyli jutro będę mieć okres.
Nie wiem czy to przez Covid czy przez starość, ale z dwojga złego jak już zostało mi tylko In vitro, to lepiej ze cykle są krótkie. Szybciej zleci kolejny i w końcu zacznę stymulacje.
 
Miala któraś z was transfer na naturalnym ? Już o to pytałam kiedyś, ale widzę trochę nowych twarzy więc może ktoś ? Coś ?
Tak, ja drugi właśnie na naturalnym. Teraz szykuje się do badania receptywnosci endometrium też na naturalnym, bo kolejny transfer też taki planuję. Sztuczny był koszmarem, ciągle budzik na leki. Podrazenienie od leków dopochwowych. Czułam się jakaś spuchnieta.
 
Tak, ja drugi właśnie na naturalnym. Teraz szykuje się do badania receptywnosci endometrium też na naturalnym, bo kolejny transfer też taki planuję. Sztuczny był koszmarem, ciągle budzik na leki. Podrazenienie od leków dopochwowych. Czułam się jakaś spuchnieta.
Dla mnie sztuczne też są koszmarne dlatego chcę na naturalnym spróbować. Może to będzie strzał w dychę ? Czrsto musiałaś jeździć na wizyty na naturalnym?
 
reklama
Do góry