reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dla mnie sztuczne też są koszmarne dlatego chcę na naturalnym spróbować. Może to będzie strzał w dychę ? Czrsto musiałaś jeździć na wizyty na naturalnym?
Na sztucznym miałam 3 wizyty, na naturalnym 4 przed transferem. Na naturalnym miałam dobry progesteron, więc nie musiałam brać żadnych leków. Okazało sie, że to spora oszczędność kasy. Na sztucznym lutinus (drogi), prolutex (bardzo drogi i ciężki z dostępnością), luteina doustna (blee), estrofem. Na naturalnym po transferze mogłam udawać, że życie toczy się dalej normalnie. Zdarzało mi się nawet na chwilę zapomnieć :)
 
Dlaczego na priv? Ja tez jestem ciekawa
A bardzo proszę :) monitoring owulacji (2wizyty), po owu dostałam progesteron i zostałam umówiona 5 dni później na transfer. 3 dni przed transferem wlew z accofilu, a po transferze estrofem do bety i encorton całe opakowanie :) tak to wyglądało ❤️ teraz zaczęłam 5tc beta 1600, nie mogę się doczekać USG.. aż usłyszę serduszko i przestanę się martwić. Bo po tylu niepowodzeniach, przejściach analizuje wszystko i podchodzę bardzo ostrożnie. 🙏🙏 Liczę że mój cud się właśnie spełnia ❤️
 
A bardzo proszę :) monitoring owulacji (2wizyty), po owu dostałam progesteron i zostałam umówiona 5 dni później na transfer. 3 dni przed transferem wlew z accofilu, a po transferze estrofem do bety i encorton całe opakowanie :) tak to wyglądało ❤️ teraz zaczęłam 5tc beta 1600, nie mogę się doczekać USG.. aż usłyszę serduszko i przestanę się martwić. Bo po tylu niepowodzeniach, przejściach analizuje wszystko i podchodzę bardzo ostrożnie. 🙏🙏 Liczę że mój cud się właśnie spełnia ❤️
A ten accofil co to?
Kiedy masz usg?
 
Witajcie. Może jeszcze mnie ktoś tu pamięta....cały czas was czytam ale mało sama się udzielam. Chciałam was kochane poinformować,że wczoraj urodziłam przez cc córeczkę. Ma na imię Helenka,3770 i 560dluga. 10 w skali Apgar. Chociaż nie obyło się bez przygód. Odeszły mi wody i pojechałam do swojego szpitala. A tam test dodatni. No i na sygnale karetka do Wrocławia. Dobrze,że wszystko się dobrze skończyło....
 

Załączniki

  • received_986199375275644.jpeg
    received_986199375275644.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 85
  • received_666965264708782.jpeg
    received_666965264708782.jpeg
    42,3 KB · Wyświetleń: 83
Witajcie. Może jeszcze mnie ktoś tu pamięta....cały czas was czytam ale mało sama się udzielam. Chciałam was kochane poinformować,że wczoraj urodziłam przez cc córeczkę. Ma na imię Helenka,3770 i 560dluga. 10 w skali Apgar. Chociaż nie obyło się bez przygód. Odeszły mi wody i pojechałam do swojego szpitala. A tam test dodatni. No i na sygnale karetka do Wrocławia. Dobrze,że wszystko się dobrze skończyło....
Gratulacje 😃❤️ dużo zdrówka dla Was 😀
 
reklama
Accofil to wlew pomagający w implantacji zarodka. Po badaniu kir okazało się że mam bx i brakuje kilku genów odpowiedzialnych właśnie za implantacje. 😊 Aaaa właśnie przy transferze wykorzystałam dwie dodatkowe opcje, Assisted Hatching i Embroyglue.

USG mam 2.11 🙏🙏❤️
Nie chcesz isc wcześniej jak już masz taka wysoką betę? Podziwiam :) No i gratuluje i trzymam kciuki.
 
Do góry