reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Biorę utrogestan 3 razy dziennie, i dupka zwiększył mi na 2-1-2. W 13dpt miałam 24 a w 20dpt 19,80.. lekkie brązowe plamienia się pojawiły.. beta w 20dpt 9234..
Chodzę do pracy ale staram się większość czasu siedzieć i nic nie robić...
Wg mnie to niewielkie wahania proga. On wydziela się skokowo. Jutro może być znowu wyższy.
 
reklama
Smutno mi. Patrzę na kalendarz i jest słabo. Ten cykl miałam mieć biopsje endometrium a nie będę miala, bo wypada 1 listopada a jest święto. Przenosimy biopsje na kolejny cykl. W następnym znów nie będzie transferu, bo już widzę, że wychodzi na gwiazdkę. I znów kolejny miesiąc w plecy. I tak na okrągło. Może następny rok będzie lepszy.
Edit: cierpliwości, czym jest te kilka cykli w porównaniu do lat oczekiwania, które są już za mna, gdzie jest moje zen!? :)
 
Ostatnia edycja:
Smutno mi. Patrzę na kalendarz i jest słabo. Ten cykl miałam mieć biopsje endometrium a nie będę miala, bo wypada 1 listopada a jest święto. Przenosimy biopsje na kolejny cykl. W następnym znów nie będzie transferu, bo już widzę, że wychodzi na gwiazdkę. I znów kolejny miesiąc w plecy. I tak na okrągło. Może następny rok będzie lepszy.
Edit: cierpliwości, czym jest te kilka cykli w porównaniu do lat oczekiwania, które są już za mna, gdzie jest moje zen!? :)
A jaka jest Twoja historia? Miałaś już jakiś transfer?
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała podobny przypadek że beta była w 3 dpt 48,2 a w 6 dpt była 6,9? Brałam pół ampułki ovitrelle w dniu transferu stąd 3 dni po taki wysoki wynik. Nie wiem czy to że 6 dpt jest taki niski wynik już wszystko przekreśla?
 
reklama
Do góry