reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny może to będzie głupie pytanie

Jestem na stymulacji… jutro 4 dzień zastrzyków a ja się zastanawiam czy zmiana czasu ma wpływ na nie ?
Bo skoro normalnie kłuje się o 19 a teraz zmienia czas o godzinę to wstane rano i ta 7 juz nie będzie tą 7 bo po staremu byłaby 8 godzina

Mętlik w głowie albo juz zbyt duży stres czy wogole się uda , czy organizm będzie chciał choć trochę zawalczyć 😏
Mozesz jak najbardziej zmienic czas, ja w poprzedniej stymulacji musialam zmienic o godzinę i w klinice mi potwierdzili ze moge
 
reklama
Czemu na ta betę trzeba tyle czekać. Już chciałabym wiedzieć czy się udało :/
A nie czujesz czy się udało..? 🤣🤣🤣Żarcik ofkorz.
To czekanie na betę to męka. I niewiadomo co lepsze czy niska beta czy jej brak. Bywa, ze w normie jest, ale i tak to nie ukoi po takich wojażach. Bo my za dużo wiemy…
 
Kocka ja pierniczę jakie to wszystko psychicznie obciążające jest. Najpierw to robić by było potem to by nie było i do tego jeszcze planować w przód żeby znowu było.
każdy ma tutaj swoją historie twoja może być zupełnie inna. Jak się naczytasz to potem przez całą ciąże będziesz żyła w strachu… życie jest cholernie niesprawiedliwe, ale nie każdy ma pod górę. Są tutaj osoby z dziecmi urodzonymi po pierwszych transferach, bez żadnych kryzysów i strat.
Ja zaczęłam przygodę z in vitro od poronienia, ale mam trójkę dzieci. Będę to powtarzać jak mantrę dla tych co się poddają :-) czy nie mają sił.
Z diagnozy o niepłodności weszłam w kartę dużej rodziny:-)
 
Ostatnia edycja:
No najlepsza to beta prawidłowa. Nic nie czuje. Żadnych przeczuć. Zero. :(
Czasem mamy przeczucia tylko je spychany w podświadomość czy jakiś tak :p by nie zeswirowac. A czasem nie ma nic :-) i to tez jest ok. Kiedy robisz betę ? Najwcześniej można przy 5 dniowym 6 dpt robic. Bywa, ze dziewczyny i 5dpt maja pozytywną, ale to wyjątki.
 
Czasem mamy przeczucia tylko je spychany w podświadomość czy jakiś tak :p by nie zeswirowac. A czasem nie ma nic :-) i to tez jest ok. Kiedy robisz betę ? Najwcześniej można przy 5 dniowym 6 dpt robic. Bywa, ze dziewczyny i 5dpt maja pozytywną, ale to wyjątki.
Ja przy 5dniowym zarodku w 5dpt rano na teście nic, zero, nawet cienia ciania a wieczorem o 19 krecha jak malowana ale na niebieskim facelle z Rossmana. One są niepodważalnie najczulsze! Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji3590]
 
Ja przy 5dniowym zarodku w 5dpt rano na teście nic, zero, nawet cienia ciania a wieczorem o 19 krecha jak malowana ale na niebieskim facelle z Rossmana. One są niepodważalnie najczulsze! Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji3590]
Ja mówiłam o becie z krwi test to ma prawi nie wyjść.
Z moim synem 6 lat temu testy były takie sobie żaden mi nie wyszedł do bety 200. Która była 9dpt🤣
Przy bliźniakach nie chciałam robic bety co chwila wiec stwierdziłam ze kupię jakieś tanie testy z rosmana i będę sobie robic dla robienia.
I tak 4dot zrobiłam pierwszy żeby mieć opcje zero - zdziwiłam się gdy wyszedł pozytywny. 5 dpt zrobiłam pink za 30zl i wyszedł negatywny . 6dpt wszystkie testy pozytywnie i beta 86 🤣bo w końcu bliźniaki. Zatem tak te testy z rosmana mają moc.
A piersze co pomyślałam „Boziu jakie goowno dobrze, ze tylko 5 zł” 😂😂😂
 
Ja mówiłam o becie z krwi test to ma prawi nie wyjść.
Z moim synem 6 lat temu testy były takie sobie żaden mi nie wyszedł do bety 200. Która była 9dpt🤣
Przy bliźniakach nie chciałam robic bety co chwila wiec stwierdziłam ze kupię jakieś tanie testy z rosmana i będę sobie robic dla robienia.
I tak 4dot zrobiłam pierwszy żeby mieć opcje zero - zdziwiłam się gdy wyszedł pozytywny. 5 dpt zrobiłam pink za 30zl i wyszedł negatywny . 6dpt wszystkie testy pozytywnie i beta 86 🤣bo w końcu bliźniaki. Zatem tak te testy z rosmana mają moc.
A piersze co pomyślałam „Boziu jakie goowno dobrze, ze tylko 5 zł” 😂😂😂
U mnie to samo bylo te najtańsze najszybciej cos pokazały
 
Czasem mamy przeczucia tylko je spychany w podświadomość czy jakiś tak :p by nie zeswirowac. A czasem nie ma nic :-) i to tez jest ok. Kiedy robisz betę ? Najwcześniej można przy 5 dniowym 6 dpt robic. Bywa, ze dziewczyny i 5dpt maja pozytywną, ale to wyjątki.
Robie 10 dpt czyli w poniedziałek 8.11. Prwnie wcześniej jakiegoś silanca zrobię. Ale jakoś tym razem się boje.
 
reklama
Robie 10 dpt czyli w poniedziałek 8.11. Prwnie wcześniej jakiegoś silanca zrobię. Ale jakoś tym razem się boje.
Jak długo ojoj ja bym nie wytrzymała, aż tyle do 10dpt. Na szczescie 6dpt coraz bliżej :-) Każda z nas się boi im dłużej to trwa tym bardziej strach w oczy zagląda. Chociaż wiadomo napewno negatywna beta nie zabija, jest tylko kolejnym przystankiem do wytyczonego celu 😁Nikt nie wie ile to potrwa. Trzymam kciuki oby to był właśnie ten czas :-) i ten zarodek.
 
Do góry