reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie Kochane ❤️
Na forum jestem jednocześnie nowa (piszę pierwszy raz tutaj), a jednocześnie weteranka ( od 4 miesięcy Was czyta, na forum jest od 3 lat, a staramy się od 7 lat). Ja 33 l. , mąż 35 l.
Początki były takie, że czekaliśmy... w międzyczasie różne sprawy i tak minęło 6 lat. W kwietniu 2021 zapisaliśmy się do kliniki Invimed we Wrocławiu. Szereg badań, wyszło słabe nasienie męża. (1 %- ale duża ilość, także jest w czym wybierać; niewiadoma przyczyna - styl życia ok) u mnie ureaplasma. Pozostałe wyniki ok. Bakteria wyleczona, mąż u androloga dostał suplementy na poprawę. Zaczęliśmy działać
czerwiec 1 IUI- nieudana
lipiec 2 IUI- nieudana
sierpień spóźniająca miesiączka (regularność co do zegarka, nawet przy inseminacji )- mega nadzieja, po tygodniu spóźnienia beta... nic nie wykazała. Torbiel niewielki, przez niepęknięcie. Oczyszczanie i przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, przygotowanie do IVF
wrzesień tabletki antykoncepycjne plus stymulacja do invitro plus wykonanie kariotypu - wszystko ok
październik 12.10.2021 punkcja pobrali 14 komórek
15.10.2021 transfer w 3 dobie
(zamrożonych 9 komórek) zarodków 5, pięknie rokujących, 1 zarodek transferowany
18.10.2021 dostaje informację z kliniki, że 2 zarodki obumarły w 5 dobie, a 2 w 6, nie dotrwały do blastocysty.
Został kropek we mnie ♥️ ale czy został... skoro tamtych już nie ma 😢I pytanie dlaczego?
19.10 mam zrobić progesteron, a 27.10 betę.
Teraz biorę 3x progesteron
3x Duphaston
3x Lutinus dopochwowo
2x Estrofem

Czy któraś z Was miała podobnie z zarodkami?
hej 3mam kciuki aby w końcu się udało 😔❤️ polecasz invimed we Wrocławiu ? jestem z okolic i również rozważam ta klinikę , jaki jest czas oczekiwania na wizytę ?
 
reklama
Ja mam mutacje PAI 4G i MTHFR C677T badanie zrobione po 1 nieudanym transferze.
Po wyniku DNA zostały zlecone badania B12, homocysteina, kwas foliowy, D3 I układ krzepnięcia.
Musiałam zmienić suplementy na metylowane.
Do drugiego transferu acard + heparyna w zastrzykach od dnia transferu.
Tak ten metylowany kwas foliowy to pewnie tez. Sorry, jakos tak Z gory zalozylam, ze tu kazda z Was bierze metylowany kwas foliowy 🙈
 
Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście transfer 5 dniowego zarodka? Wiem że to zależy od długości cyklu etc. ale tak mniej więcej chciałam wiedzieć bo mam wrażenie że ja miałam zawsze jakoś późno (20-21 dc) i mnie to zastanawia.
 
Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście transfer 5 dniowego zarodka? Wiem że to zależy od długości cyklu etc. ale tak mniej więcej chciałam wiedzieć bo mam wrażenie że ja miałam zawsze jakoś późno (20-21 dc) i mnie to zastanawia.
To brzmi sensownie, owulacja to dzień zero. Jeśli masz owulację w 15-16dc to tak wypada transfer na 20-21 dc
 
reklama
Do góry