reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde ale dawno mnie tu nie bylo!
nawet nie probuje nadrobic zaleglosci ale widzialam duzo nowych osob !
Ja sie troche podnioslam, zyje , wrocilam na silownie, ciesze sie normalnoscia i chwilowo odpoczywam od tematu bo nic sie nie dzieje ale stesknilam sie za tym forum, za Wami sie stesknilam!
W styczniu zaczynam szczepienia limfocytami wiec wstepnie transfer najszybciej kolo maja / czerwca takze mam jeszcze mnostow czasu, co jeszcze miesiac temu strasznie mnie dolowalo bo presja czasu jest okropna ale przeciez nie przyspiesze tego😶
Co u Was dziewczyny ? nowe brzuszki ciazowe na pokladzie ? ciezarne nasze - jak sie kulacie ? @Caro♤♤♤♤ @mala_Mi 80 dzialacie ? @fredka84 jestes juz mega gruba ?:) @kate_p7 jak tam Twoje dzieciaczki ? 😘
 
reklama
Ogromne gratulacje ❤️💙
Ja na 8 blastek miałam tylko 1 trisomnie 21. Na pewno w naszym wieku warto przebadać zarodki, wiadomo, ze badanie Pgt A nie daje gwarancji, że zarodek będzie zdrowy, bo komórki pobiera się z trofoektodermy, czyli części obwodowej ale można założyć w ponad 90%, że węzeł zarodka też będzie bez wad genetycznych i nie będzie miał mozaiki.
W mojej klinice nie nadają zarodków , nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość przesłania ich..ale najpierw poczekajmy czy w ogóle będzie co badać !
 
Kurde ale dawno mnie tu nie bylo!
nawet nie probuje nadrobic zaleglosci ale widzialam duzo nowych osob !
Ja sie troche podnioslam, zyje , wrocilam na silownie, ciesze sie normalnoscia i chwilowo odpoczywam od tematu bo nic sie nie dzieje ale stesknilam sie za tym forum, za Wami sie stesknilam!
W styczniu zaczynam szczepienia limfocytami wiec wstepnie transfer najszybciej kolo maja / czerwca takze mam jeszcze mnostow czasu, co jeszcze miesiac temu strasznie mnie dolowalo bo presja czasu jest okropna ale przeciez nie przyspiesze tego😶
Co u Was dziewczyny ? nowe brzuszki ciazowe na pokladzie ? ciezarne nasze - jak sie kulacie ? @Caro♤♤♤♤ @mala_Mi 80 dzialacie ? @fredka84 jestes juz mega gruba ?:) @kate_p7 jak tam Twoje dzieciaczki ? 😘
Witaj! Nowa TY:-) widzę, ze nabrałaś energii do działania😍
A u nas dziewczyny rosną i brat tez rośnie, ale nie mądrzeje 😂chyba ma to po mężu🤣A tak serio to problemy dnia codziennego. Janinka ma wadę serduszka mamy nadzieje, ze się dziura zamknie z czasem. No, chyba, ze objawy będą widoczne tej wady to wracamy do kardio. Obie na rehaby chodzą bo wcześniaki. Chociaż mimo, ze 2 miechy przed czasem się urodziły i moim zdaniem idą jak większość dzieci to mają co do nich jakieś wysokie wymagania 😱Przy synu nikt tak się nie spinał… A syn to rośnie mały terrorysta. Ostatnio powiedział Pani, ze jak nie będzie jak on chce to przyjedzie Tata i ją zwolni🤣🤣🤣Normalnie jestem żona dyrektora😱A tak serio to pyskuje, dobrze ze Pani wyluzowana. W domu mamy pełny obraz niezgody i buntu. Na wszystkie możliwe sposoby mój syn pokazuje opór i upór 🤣🤣🤣A ja se tłumacze ze to minie.. Sabina jak była szalona i nerwowa nadal jest. Jak głodna to z łóżeczkiem wyjedzie po butle, sąsiedzi chyba nas już nienawidzą.
Zatem przecieram szlaki dla Ciebie :-) jakby co wszystko Ci powiem jak będą pierwsze kryzysy:-) no chyba ze mała Evel’a to będzie okaz nad okazy spokojna i opanowana 🤣ofkorz po mamusi.
 
Już po punkcji. Nie było się czego bać. Po 15 min już biegałam. Brzuch na razie boli okropnie. Mam nadzieję, że jakoś przejdzie. Z 20 tylko 8 było dojrzałych więc szału nie ma. Jutro się dowiemy czy w ogóle cokolwiek się zapłodniło.
U mnie też nadawało się 8.. a wyszło 6 blastek i dodatkowo są dwie zamrożone komórki. Więc będzie pięknie zobaczysz 😘✊✊
 
Witaj! Nowa TY:-) widzę, ze nabrałaś energii do działania😍
A u nas dziewczyny rosną i brat tez rośnie, ale nie mądrzeje 😂chyba ma to po mężu🤣A tak serio to problemy dnia codziennego. Janinka ma wadę serduszka mamy nadzieje, ze się dziura zamknie z czasem. No, chyba, ze objawy będą widoczne tej wady to wracamy do kardio. Obie na rehaby chodzą bo wcześniaki. Chociaż mimo, ze 2 miechy przed czasem się urodziły i moim zdaniem idą jak większość dzieci to mają co do nich jakieś wysokie wymagania 😱Przy synu nikt tak się nie spinał… A syn to rośnie mały terrorysta. Ostatnio powiedział Pani, ze jak nie będzie jak on chce to przyjedzie Tata i ją zwolni🤣🤣🤣Normalnie jestem żona dyrektora😱A tak serio to pyskuje, dobrze ze Pani wyluzowana. W domu mamy pełny obraz niezgody i buntu. Na wszystkie możliwe sposoby mój syn pokazuje opór i upór 🤣🤣🤣A ja se tłumacze ze to minie.. Sabina jak była szalona i nerwowa nadal jest. Jak głodna to z łóżeczkiem wyjedzie po butle, sąsiedzi chyba nas już nienawidzą.
Zatem przecieram szlaki dla Ciebie :-) jakby co wszystko Ci powiem jak będą pierwsze kryzysy:-) no chyba ze mała Evel’a to będzie okaz nad okazy spokojna i opanowana 🤣ofkorz po mamusi.
Lubie Twojego synka - mlody nie zginie w zyciu, poradzi sobie 😎 I nauczy tego samego dziewczyny ! Nie masz nudy kobieto !Ale pamietaj - za 18 lat jak wyjda z domu , bedziesz miala spokoj- szybko zleci 😂 a co do spokojnej i opanowanej Eveli , to zapewne nie o mnie, szczegolnie przed okresem. Sama sie czasem zaskakuje :D
 
Lubie Twojego synka - mlody nie zginie w zyciu, poradzi sobie 😎 I nauczy tego samego dziewczyny ! Nie masz nudy kobieto !Ale pamietaj - za 18 lat jak wyjda z domu , bedziesz miala spokoj- szybko zleci 😂 a co do spokojnej i opanowanej Eveli , to zapewne nie o mnie, szczegolnie przed okresem. Sama sie czasem zaskakuje :D
U mnie jest gorzej! Ja nie mam nadal okresu bo karmię, ale w miejscu rozumu jest karteczka „ powiadom o dostępności”.
Szkoda, ze jakiegoś maila z powiadomieniem nie można dostać🤣🤣🤣Myślę, ze około 3 roku życia moich dzieci ja wrócę do życia.
A młody miał być asertywny a nie agresywny, ale cholercia nie rozumie chłopak.
Czasem to sobie myśle jakim cudem ja do tego kolejnego ivf podeszłam. Potem myśle ze to nie cud tylko szał macicy 🤣🤣🤣A Ty masz tam jedynaka czy więcej człowiekow?
 
reklama
Do góry