reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny u mnie dzisiejsza beta 11,40 spadła 😭😭lekarz kazał leki odstawić . Czy któraś z Was leczy się w Salve Medica w Łodzi ???
Strasznie przykro :( ale wiesz, że zarodek zaczal sie wgryzac, to zawsze krok do przodu. Są dziewczyny które nie maja nawet początku implantacji. Może kolejny transfer się uda.
 
reklama
Najgorsze jest ze człowiek nie wie czemu się nie udało , zarodek niby 4AA 🤷‍♀️
Oj to jest wszytsko bardzo skomplikowane. Tak dużo rzeczy moze pójść po drodze nie tak. Jak nie miałaś badanych zarodków, to mógł być po prostu wadliwy genetycznie, mimo że o ładnej morfologii. To Twój pierwszy transfer, więc spokojnie. Może taki pech.
Badań, które można zrobić żeby szukać przyczyn niepowodzeń jest barrrdzo dużo. Kariotypy to podstawa, powinny być zrobione moim zdaniem przed in vitro. Krzepliwosci, immunologia, histeroskopia, biopsje endometrium, kom NK, okno imlantacyjne i pewnie wiele innych.
Porozmawiaj z lekarzem jaki dalszy plan. Dobierze Ci badania w zależności od tego co konkretnie u Ciebie może nie grac, a moze zdecydujecie się po prostu na kolejny transfer.
Ja po pierwszym nieudanym chciałam spróbować jeszcze raz od razu, ale jak nie wyszło w drugim podejściu to poprosiłam o listę badań, które mogą nam pomoc znaleźć przyczynę.
 
Do góry