reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tak czytam o tym zapaleniu endometrium to trochę to dziwna. U której was nie stwierdzili zapalenia w badaniu ? U mnie też było i widziałam że dużo kobietek się wypowiadało,że też im wyszło. Myślicie że to ma taki ogromny wpływ? A przesunięte okno implantacyjne ? Mi też. I co z tego. Na sztucznym przecież. Czasem mam wrażenie że to takie wyciąganie z nas kasy...
Ja na sztucznym miałam robiona Ere i wyszły mi dwa dni przesunięcia
 
reklama
Puste jajo płodowe to ciąża bezarodkowa . Dochodzi do zapłodnienia, zagnieżdżenia ale zarodek się nie rozwija a pęcherzyk płodowy może rosnąć cały czas . Nie stresujące się tym dziewczyny .przecież fakt,że komuś się przytrafiło nie musi znaczyć ,że i Wam musi się przytrafi ! Głowy do góry [emoji8]
Nie wiem jak inne dziewczyny ale jeśli nie zwariuje przed urodzeniem to będzie jakiś cud 😝😝😀😀
 
reklama
Dziewczyny na co dostawałyście clexane w ciąży ? Mi mówi że będę brać na mutacje: heterozygota V Leiden.tak się zastanawiam czy prócz zastrzyków są jakieś inne sposoby. Zglebialyscie temat ?
 
Do góry