reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może od miasta? Ja jestem z Wawyi nigdy nie miałam wizyty w sobotę, a niestety już 3 procedury za mną.
Ja we Wrocławiu i na trzy procedury, około 3,5 roku leczenia w klinice ( trochę dłużej tam jesteśmy ale od tylu lat tak pełną parą ) tylko raz została mi odmówiona wizyta w sobotę. Więc może faktycznie zależy od miasta i lekarza . Teraz też w sobotę za tydzień będę miała wlew z accofilu więc zobaczymy czy też się uda 😉 dam znać
 
reklama
Nie chcę Cie smucić, ale jak 11dc i nie ma jeszcze pęcherzyka dominującego o czym świadczy niski poziom estradiolu to ja bym wzięła estrofem, a nóż pozytywnie się rozczarujesz !!! I pieknie zaaragujesz , czy dr powiedział kiedy przewidywany transfer po estrofemie ? Endometrium musi urosnac minimum do 8 9 mm, żeby stworzyć warunki do implantacji , trzymam za Ciebie mocno kciuki bo wiem co czujesz ściskam ♡♡♡
Pierwszy cykl do transferu to był sztuczny na estrofemie i niec mi po nim nie urosło - endometrium, a potem zaburzył mi się mój cykl i ie wiem czy coś się dzieje czy to jednak tamta stymulacja mi go rozwaliła. Dlatego się waham bo nie będzie odwrotu...
 
Pierwszy cykl do transferu to był sztuczny na estrofemie i niec mi po nim nie urosło - endometrium, a potem zaburzył mi się mój cykl i ie wiem czy coś się dzieje czy to jednak tamta stymulacja mi go rozwaliła. Dlatego się waham bo nie będzie odwrotu...
Rozumiem doskonale teraz , a nie możesz w klinice poprosić o konsultacje z innym lekarzem ?
 
Jest wiele preparatów dostępnych bez recepty, ale bez estradiolu sam sildenafil nic nie zdziała.
Ty byś zaryzykowała na moim miejscu i wzięła ten estrofem? To nie prośba o podjęcie decyzji, ale jestem ciekawa opinii bardziej doświadczonych osób jak Ty.
Jeśli tak, to sildenafil od razu z estrofemem należy brać i w jakiej dawce, jeśli wiesz?
 
reklama
Ty byś zaryzykowała na moim miejscu i wzięła ten estrofem? To nie prośba o podjęcie decyzji, ale jestem ciekawa opinii bardziej doświadczonych osób jak Ty.
Jeśli tak, to sildenafil od razu z estrofemem należy brać i w jakiej dawce, jeśli wiesz?
Ja bym zaczekala na normalny dobry cykl naturalny. Chyba że masz dużo zarodków i możesz sobie pozwolić żeby jakiś stracić
 
Do góry