reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@blueeyes koniecznie daj znać co ustaliliście z lekarzem, ✊ za dzisiaj ♡
Hymm mam zlecone badania. Pochwalił że odpuściliśmy transfer bo według niego powinno się zachować odstęp 10 tyg pomiędzy.

I badania mogę zrobić dopiero we wrześniu bo między badaniami a transferem też powinnam mieć zachowany taki odstęp czasu ;)
 
reklama
Dziewczyny robiłam badania i mam takie badanie jak odczyt biernackiego jest sporo podwyzszony mam 58mm/h a norma jest poniżej 12. Bo to może znaczyć?
 
Kurcze nie jestem chora, boje się że to przez ciążę i okaże się że coś nie tak z zarodkiem. Kiedyś to robiłam też mi wyszedł podwyższony wynik ale lekarz mi nic na to nie dał. W pon mam wizyte wszytko się okaże. Ale już się martwię.
Jak jesteś w ciąży to ja bym się nie przejmowała. W ciąży to częste jest. U mnie w ogóle mówi, żebym tego badania nie robiła bo zawsze jest powyżej normy.
 
U kogo byłaś??? Jakie badania zalecił ?? 😉
O ile dobrze się orientuje (a jak nie to mnie koleżanki poprawcie) jestem rodzynkiem na forum z Podkarpacia ;P

Byłam u doktor Sydora i dla mnie Doktor zlecił badanie KIR, profil cytokinowy oraz anty-TPO i ANA2.

Z mężem razem musimy wykonać alloMLR ale to badanie 10 tyg od ostatniego transferu. Dlatego z tym badaniem czekamy do końcówki września.

I już u mojej Pani Doktor z kliniki biopsję endometrium. Ale z racji tego, że w tym cyklu brałam na poczontku estrofem poczekam na miesiączkę i pójdę w cyklu bez żadnych leków ;)
 
Jak jesteś w ciąży to ja bym się nie przejmowała. W ciąży to częste jest. U mnie w ogóle mówi, żebym tego badania nie robiła bo zawsze jest powyżej normy.
Dziękuję 😘 uspokilas mnie😘ja kiedyś miałam anemię pomimo tego, że dobrze wyglądam😀😂😂więc może coś ale czytalam dużo o tym i właśnie piszą że w ciąży to podwyższone😀
 
reklama
Do góry