reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymam ✊

Niestety dopadł mnie dołek. Dzisiaj dzwoniłam do kliniki zapytać co z resztą z 3 rozwijających się zarodków i niestety nie doszły do blastocyst. Zapytałam się też o klasę moich 4 zamrożonych zarodków i jest słabo:( mam 2x 3ab i 2x 2ab.
Transferowany miałam też 3ab. Żaden z moich 8 zapłodnionych zarodków nie osiągnął 4. Nachodzą mnie bardzo czarne myśli że będzie źle.
Były mrożone w 5 dobie? Może trzeba było je potrzymać dłużej. Po rozmrożeniu komórki się dzielą i czasem blastocysta wskakuje na wyższy level. U nas mrożona była 4bb a w czasie transferu była już wychodząca. Może są leniuszki ale najważniejsze że dotrwały do blastocysty 🙂
 
reklama
Widziałam na innym forum, że nasza @Kocka Zwolniła brzuch 🙃
Gratuluję i dziękuję za Twoje rady, ciepłe słowa otuchy i za to, że zawsze można było na Ciebie liczyć.
Pamiętam jak odebrałam wyniki bety, później przyrosty. Bałam się ogromnie - czekałam na Twój komentarz, na Twoje słowo.

@Kocka dużo zdrówka dla Was ❤❤❤❤❤❤
@Kocka gratulacje! Odpoczywaj teraz, ale nie zostawiaj nas tu! buziaki dla Ciebie i dzieciaków :*
 
Hej dziewczyny od jutra powinnam zacząć brać estrofem bo przygotowywuje się do poszerzonej biopsji endometrium ale niestety lek mam W domu i mogę to dążyć dopiero koło godziny 18 czy mogę to wziąć o takiej porze czy to już za późno i muszę czekać do kolejnego cyklu
 
Hej dziewczyny od jutra powinnam zacząć brać estrofem bo przygotowywuje się do poszerzonej biopsji endometrium ale niestety lek mam W domu i mogę to dążyć dopiero koło godziny 18 czy mogę to wziąć o takiej porze czy to już za późno i muszę czekać do kolejnego cyklu
Jak dla mnie nie za późno. Doba ma 24 h więc obojętnie czy weźmiesz rano czy wieczorem
 
I k9lejnego dnia mogę wziąć rano czy powinnam brać znów o 18
Powinnaś brać o jednakowych porach.
Wiadomo, że możesz mieć chwilę obsuwy ale jednak czas powinien być zbliżony.
Ja miałam budzik, wybrałam takie godziny zeby było wygodnie. Lek cały czas w portfelu więc cały czas przy sobie 😀
 
reklama
Ja właśnie zapomniałam leku A pojechałam na uczelnie i nie sądziłam.ze akurat dziś przyjdzie okres bo nic na to nie wskazywało A tu takie coś heheh
 
Do góry