reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój syn był taki jeden jedyny 5AA i teraz mówi mi ze jestem zła matka bo czas spać 🤣🤣🤣
Potem była nieudana cała procedura. A później klęska urodzaju i bliźniaki 😉Tak, że in vitro to loteria… i nigdy nie wiadomo jaki potencjał tam jest… Czasem jest mnóstwo zarodków i ciąży brak a czasem jeden i kończy się wszystko urodzeniem😉
Moja znajoma z mrożonych komórek dawczyni miała tylko dwa zarodki a cuda gwarantowali. Załamana była, teraz jej bliźniaki do szkoły już idą 😉
No my mielismy świeże komorki
Podobno 11.. dlatego jeden mnie podłamał ..
No ale nadzieja jest 😀
 
Pamiętaj że brak objawów to też objaw ✊✊
Ostatni czytałam właśnie że dziewczyny nie miały żadnych objawów i były w ciąży ...
Ja naprawdę myślałam że teraz też się nie udało ... Pierwszy raz miałam takie bóle okresowe ... I co ... Wczoraj beta 262 ... Cuda się zdarzają ❤️

To był mój 9'ty transfer . Drugi raz beta rośnie ... I wiesz co , mimo tego że to był 9'ty że raz się udało ( puste jajo ) i miałam kilka biochemicznych .... To każdy był inny ... Ja mimo wszystko trzymam mocno kciuki ✊✊✊



Jeśli Cię uraziłam to przepraszam , po prostu nie mogę zrozumieć jak można się poddać i nie sprawdzać bety... Nie mówię o testach bo to też był mój pierwszy transfer w którym nawet nie myślałam o testach , może pod koniec ciąży zrobię ja pamietke. Jak Pan Bóg da tak długo cieszyć się ciąża 🙏🙏🙏🙏
Widzę, ze zmiana nicku zaklnelas rzeczywistosc! Moje gratulacje! Trzymam kciuki za tego okruszka pod sercem!
 
Co jak co ale z @Będęwkoncumama! to my się bez problemu dogadamy 🤣♥️🫶

U Was wszystko dobrze mamuśka ?
2 tygodnie wam chyba mijają razem ?
Uściskaj maluszka i niech się zdrowo chowa ♥️
Trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny ❤❤❤🥰🥰

Dziękujemy 😘
My dzis mamy 1 tydzien i 3 dni 😊 mały jest cudowny, słodki, piękny. Nie wyobrażałam sobie, że można kogoś tak mocno kochać ❤
Na początku mieliśmy drobne problemy z KP. Nie miałam od razu tyle pokarmu ile mały potrzebował, on też nie do końca umiał ssać moje piersi, więc wspomagaliśmy się MM. Po wyjściu ze szpitala powoli ta laktacja zaczęła się rozkręcać. Kupiłam laktator, odciagalam i dawałam mu z butelki. Ważne było dla mnie, żeby jadł moje a jak to będzie podawane nie miało znaczenia. Ale synuś zaczął powoli przystawiać się do piersi i coś tam ssać. Dużo dało mu, że laktator trochę te sutki wyciągał więc było łatwiej złapać. Teraz jesteśmy już tylko na KP 😊. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ale to tak jak z in vitro- trzeba walczyć i małymi kroczkami iść do przodu.
Dzień mija mi tak szybko, że nie wiem kiedy już jest wieczór 😂
 
Trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny ❤❤❤🥰🥰

Dziękujemy 😘
My dzis mamy 1 tydzien i 3 dni 😊 mały jest cudowny, słodki, piękny. Nie wyobrażałam sobie, że można kogoś tak mocno kochać ❤
Na początku mieliśmy drobne problemy z KP. Nie miałam od razu tyle pokarmu ile mały potrzebował, on też nie do końca umiał ssać moje piersi, więc wspomagaliśmy się MM. Po wyjściu ze szpitala powoli ta laktacja zaczęła się rozkręcać. Kupiłam laktator, odciagalam i dawałam mu z butelki. Ważne było dla mnie, żeby jadł moje a jak to będzie podawane nie miało znaczenia. Ale synuś zaczął powoli przystawiać się do piersi i coś tam ssać. Dużo dało mu, że laktator trochę te sutki wyciągał więc było łatwiej złapać. Teraz jesteśmy już tylko na KP 😊. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ale to tak jak z in vitro- trzeba walczyć i małymi kroczkami iść do przodu.
Dzień mija mi tak szybko, że nie wiem kiedy już jest wieczór 😂
♥️♥️♥️♥️
Ojjjjj tak 😍 do tych naszych małych wyczekanych istotek miłość jest nie do opisania ♥️
Super ze sie udało 😍 z czasem wszystko będzie wam jeszcze lepiej szło ✊🏻✊🏻✊🏻
Dzielna mamuska ✊🏻✊🏻✊🏻
Ani sie nie obrócisz a bedziesz od syna dziewczyny odganiać 🤣 - jakie imię wybraliście ?
 
Widzę, ze zmiana nicku zaklnelas rzeczywistosc! Moje gratulacje! Trzymam kciuki za tego okruszka pod sercem!
Dziękuję ❤️❤️

Tak jest przy zmianie nicku odcięłam grubą kreską to co było i postanowiłam zacząć od nowa .... Jak widać mi się ten plan udał 😍😍

Pierwszy raz jestem tak spokojna, tak pełna wiary że wszystko będzie dobrze ❤️


Mam nadzieję że to będą nudne miesiące ❤️✊✊🙏🙏🙏🙏
 
reklama
♥️♥️♥️♥️
Ojjjjj tak 😍 do tych naszych małych wyczekanych istotek miłość jest nie do opisania ♥️
Super ze sie udało 😍 z czasem wszystko będzie wam jeszcze lepiej szło ✊🏻✊🏻✊🏻
Dzielna mamuska ✊🏻✊🏻✊🏻
Ani sie nie obrócisz a bedziesz od syna dziewczyny odganiać 🤣 - jakie imię wybraliście ?
Dzieki 😘
Mysle, ze tak. Ze z dnia na dzien bedzie lepiej 🥰
Poznajemy sie dopiero, a ja tez nie zawsze od razu wiem co on chce a ma charakterek 😁
A moj skarbek ma na imie Grzes 🥰
 
Do góry