reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moja Pani Doktor dała mi fluco ale zaprzyjaźniony Pan doktor ginekolog powiedziała ze macmirror działa szerzej .
dzięki już wiem co robić 😊
Ja przed transferem miałam wizytę u lekarza w moim mieście i mi go przepisał ale kazał się skontaktować z klinika ... Pierw wykupiłam receptę a później dopiero zadzwoniłam do lekarza prowadzącego w klinice i powiedział że nie widzi przeszkód, wręcz nalega żebym go wzięła bo jeśli infekcja nie minie będziemy musieli odwołać transfer ... Dzięki Bogu minęła i transfer się udał ❤️
 
Ja przed transferem miałam wizytę u lekarza w moim mieście i mi go przepisał ale kazał się skontaktować z klinika ... Pierw wykupiłam receptę a później dopiero zadzwoniłam do lekarza prowadzącego w klinice i powiedział że nie widzi przeszkód, wręcz nalega żebym go wzięła bo jeśli infekcja nie minie będziemy musieli odwołać transfer ... Dzięki Bogu minęła i transfer się udał ❤️
Dzięki 🥰
 
Cześć kochane ❤️
Po przerwie wracam, musiałam odpocząć od tematu po 3 IUI i po nie udanym pierwszym transferze w październiku 😔
30.01 (poniedziałek) mam transfer drugiego ostatniego zarodka ❄️
W między czasie robiłam jeszcze wyniki.
Wkońcu coś się znalazło, wyniki wykazały obecność mutacji MTHFR C677T (w układzie heterozygotycznym) może to dziwnie zabrzmi ale się trochę ucieszyłam że może jest jakiś punkt zaczepienia... bo takie szukanie igły w stogu siana mnie dobijało a zawsze wszystko było dobrze u mnie i u męża... Jestem obstawiona lekami: estrofem, progesteron, lutinus, encorton, acard i zastrzyki neoparin 40mg.
Co o tym myślicie? Czy ktoś tu jest z taką mutacją?

Gratuluję wszystkim staraczką którym się udało! ❤️ I trzymam kciuki za wszystkie które są na tej długiej i krętej drodze co ja 🙈❤️
Ooo, dzień moich urodzin. Oby to był szczęśliwy dzień dla Was ❤️

Dziwnie nie dziwnie, ale rozumiem. Lepiej znać przyczynę. U nas nieznana. A.obstawiona.lekami.jestes bardzo podobnie do mnie, ja.tylko proga miałam jako prolutex i luteinę podjęzykową.
 
Ah! Nie wiedziałam, że masz taką małą córeczkę i myślałam, że pracujesz, jak napisałaś o rozmowie z szefową 🙈 Dużo zdrówka dla was!
Spoko,.nie sposób wszystkich tutaj ogarnąć ☺️
W każdym razie szefowa nawet mi pogratulowała, udało mi się wszystko załatwić po mojej myśli i w końcu spadł mi z klatki ten głaz. Mam nadzieję, że od dzisiaj będę wyluzowanym człowiekiem ☺️
 
reklama
Do góry