Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
progesteron spadł do 13.90 więc już po ptakach
Betę robilas 4dpt?progesteron spadł do 13.90 więc już po ptakach
Ale czuje że to tylko formalność brzuch mnie boli od zastrzykow Jajniki co jakiś czas się odzywają na chwilkę poza tym jestem strasznie zmęczona nie wiem nie rozumiem tego wszystkiego
Napisz do lekarza może dołoży ci progesteron. U mnie przed transferem poziom to 14 a potem dołożyła mi już na maxa. Skał mi okropnie progesteron na początku ciąży miedzy 20 a 38 ( przy duzych dawkach leku). Koło 12 tyg próba odstawienia i spadek progesteronu z 23 na 16. Powrót dodawkowania progesteron 26. I teraz 20 tc a ja znów próbuje odstawić progesteron. Był już na poziomie 36 z lekami po odstawieniu niewielkiej ilości jest w granicy 28.Hej dziewczyny progesteron mi spadł do 13.90 więc pewnie i tak już po ptakach dziś 5 dzień po transferze A leukocyty mam 11,32tys więc też niskie jak na to że 5 dni przed transferem wzięłam accofil cała ampułke i 2 dni po transferze pół ampułki
właśnie dzwoniłam już rano i kazali dołożyć prolutex więc zaraz jadę bo kupić i sobie to zapodamNapisz do lekarza może dołoży ci progesteron. U mnie przed transferem poziom to 14 a potem dołożyła mi już na maxa. Skał mi okropnie progesteron na początku ciąży miedzy 20 a 38 ( przy duzych dawkach leku). Koło 12 tyg próba odstawienia i spadek progesteronu z 23 na 16. Powrót dodawkowania progesteron 26. I teraz 20 tc a ja znów próbuje odstawić progesteron. Był już na poziomie 36 z lekami po odstawieniu niewielkiej ilości jest w granicy 28.
Mój organizm jest oporny w produkcję progesteronu.