reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, pewnie niewiele mnie już pamietam i moje starania i stymulację pare lat temu. Wróciliśmy do Kliniki po rodzeństwo, jestem po transferze blastocysty i powiem Wam ze chyba wtedy jakos mam wrażenie ze mnie myślałam, byłam młodsza mniej świadoma wszystkiego i bardziej zadaniowo podchodziłam. A teraz jak mam wytrwać do bety 4maja to aż mnie skręca i jakos mało wiary we mnie🤷‍♀️ próbuje się pilnować by nie dźwigać maleństwa które ma już 14kg
Trzymajcie się dzielnie!
 
reklama
Hejka,u mnie niestety nieciekawie,dziś na usg ciąża 4+1,zamiast 6+2 i do tego zaczelam lekko krwawić.w macicy brak widocznego echa zarodka wiec no nic z tego nie będzie. Ja się wylogowuje,bo ja kończę na 100 proc przygodę z in vitro.alw wam wszystkim zycze,żeby się powiodło tak jak marzycie.super jest to forum i daje mega wsparcie.wielkie usciski!
 
Hej,moze ktoś potrzebuje?
Odbiór Tarnów/Gorlice
Clexane -9szt
Cyclogest 2.5 op
Metypred 1 op
Prograf 1mg-1listek-10szt

Cena do uzgodnienia
 

Załączniki

  • IMG20230425172421.jpg
    IMG20230425172421.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 21
  • IMG20230425172941.jpg
    IMG20230425172941.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 22
Dzięki!:) a jak u Ciebie? Masz w głowie już poukładane następne kroki?
Pogodziłam się już z ostatnią porażką i na 2 maja mam umówiona wizytę u lekarza bo przyszły wyniki kariotypu. Jeśli uzna, że są ok, to w maju chce podejść do nowej procedury. Trochę się stresuje bo po ostatniej miesiączce, która była jakaś dziwna i mało obfita w porównaniu do wcześniejszych zostało mi brązowe plamienie już kilka dni.😞mam nadzieję, że to nie będzie jakimś przeciwwskazaniem.
Za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki i czekam za 10 dni na dobre wiadomości o wysokiej becie🙂🤗
 
Pogodziłam się już z ostatnią porażką i na 2 maja mam umówiona wizytę u lekarza bo przyszły wyniki kariotypu. Jeśli uzna, że są ok, to w maju chce podejść do nowej procedury. Trochę się stresuje bo po ostatniej miesiączce, która była jakaś dziwna i mało obfita w porównaniu do wcześniejszych zostało mi brązowe plamienie już kilka dni.😞mam nadzieję, że to nie będzie jakimś przeciwwskazaniem.
Za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki i czekam za 10 dni na dobre wiadomości o wysokiej becie🙂🤗
To super, miesiączka się nie przejmuj. Mnie po stymulacji i punkcji się wszystko rozregulowalo i dwie miesiączki miałam tez inne niż zawsze.A bedziesz coś zmieniać w stymulacji ? Inne leki? Mnie póki co to ciezko mi się przestawić ze coś tam w środku mnie siedzi;) i jakoś ciezko się nastawić ze się może udać.
 
Hejka,u mnie niestety nieciekawie,dziś na usg ciąża 4+1,zamiast 6+2 i do tego zaczelam lekko krwawić.w macicy brak widocznego echa zarodka wiec no nic z tego nie będzie. Ja się wylogowuje,bo ja kończę na 100 proc przygodę z in vitro.alw wam wszystkim zycze,żeby się powiodło tak jak marzycie.super jest to forum i daje mega wsparcie.wielkie usciski!
bardzo mi przykro 🥹
 
@Candys grubasku jak się masz ? Toczysz się jeszcze 😂? Pokazuj brzuch 😂
A dobrze, dobrze. Ciagle pracuje 🤭 ale w tym tygodniu już naprawdę kończę 🤣
Od przyszego tygodnia zaczynam chodzić po fryzjerach kosmetyczkach itp - tak wiec ostro przygotowuje się do porodu 🤣
Jeszcze planowo 4 tyg, chociaż liczę ze urodzę za 3 tyg 🤭
Nie chciałabym przenosić ciąży i mieć wywoływanego porodu- mogę tego nie przeżyć 🙈

W załączniku zdj brzusiaaa oczywiście z pracy 🤣🤭
 

Załączniki

  • DF739907-E324-4E67-8A6D-4FF650F923AC.jpeg
    DF739907-E324-4E67-8A6D-4FF650F923AC.jpeg
    215,8 KB · Wyświetleń: 133
reklama
A dobrze, dobrze. Ciagle pracuje 🤭 ale w tym tygodniu już naprawdę kończę 🤣
Od przyszego tygodnia zaczynam chodzić po fryzjerach kosmetyczkach itp - tak wiec ostro przygotowuje się do porodu 🤣
Jeszcze planowo 4 tyg, chociaż liczę ze urodzę za 3 tyg 🤭
Nie chciałabym przenosić ciąży i mieć wywoływanego porodu- mogę tego nie przeżyć 🙈

W załączniku zdj brzusiaaa oczywiście z pracy 🤣🤭
Nie no ku nie wytrzymam z tą dziewuchą 😂 Życzę Ci żebyś urodziła jak ja 11 maja 😂tylko że ja po indukcji 😁bo z rozwarciem chyba do dziś bym chodziła 😂ale śliczna piłeczka ❤️tęsknię za tym okresem trochę 😁może jeszcze mi się uda Werce dać rodzeństwo ☺️ale długie włosy zazdro
 
Do góry