reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I beta 01.06 - 55.5
II beta 03.06 - 118.5
III beta 05.06 - 226.5
Niby ostatni przyrost w normie ale zwolnił (1szy przyrost o 110% drugi o 90%) . I znowu się martwię, że nic z tego nie będzie 😟
Nic się nie stresuj wszystko jest w porzadku najlepszym ;-)
A to lekarz Ci kazał tak co 2gi dzień sprawdzać?
 
reklama
A moja mówiła że 12 dni po transferze, a potem po 72h
Co lekarz to inna praktyka 😉
Słyszałam już wiele , wiele wersji …
Są dziewczyny które z zaleceń lekarza , kliniki badają betę już 3dpt - co dla mnie akurat mija się z celem 🙃.
beta zrobiona w 7dpt już naprawdę bardzo dużo nam mówi 😉 mierzona na początku ciąży w odstępie 48h jest najbardziej miarodajna - jej wzrost powinien wynosić przynajmniej 66% , super jest jak się podwaja w ciągu dwóch dni .
Można i robić dłuższe przerwy między badaniami - wtedy przyrost bez problemu obliczy nam internetowy kalkulator bhcg albo oceni lekarz 😉
 
Ja miałam transfer świeży 3dniowego, więc myślę że 7dpt to będzie trochę wcześnie. Planuje zrobić pon, środa, pt czyli 10,12 i 14dpt
 
reklama
Ja dzis rano pobranie krwi i po pracy wizyta. Dostalam leki do stymulacji. Bemfola, gonapeptyl,menopur, letrozol i dostinex. Rozpisane co jakiego dnia. Za tydzien w poniedzialek kontrola stymulacji :) bedziemy zapładniac 10 komórek
 
Do góry