reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

26,2

Prawdę mówiąc czasem to należało by ten internet wywalić w kosmos bo to tylko pogarsza psychikę od czytania i szukania interpretacji u doktora Google..
Ja już się uspokoiłam i ta beta znów mi ciśnienie podniosła i się zamartwiam.. progesteron wczoraj miałam 26.2.
Jadę do kliniki właśnie do doktorka swojego na planowa wizytę i pewnie wyda wyrok.
Ja uważam że masz dobry progesteron. Ja na cyklu sztucznym zawsze jak badałam miałam ok 20.
 
reklama
26,2

Prawdę mówiąc czasem to należało by ten internet wywalić w kosmos bo to tylko pogarsza psychikę od czytania i szukania interpretacji u doktora Google..
Ja już się uspokoiłam i ta beta znów mi ciśnienie podniosła i się zamartwiam.. progesteron wczoraj miałam 26.2.
Jadę do kliniki właśnie do doktorka swojego na planowa wizytę i pewnie wyda wyrok.
✊🏻✊🏻✊🏻 mocno trzymam kciuki za Was 💜
 
26,2

Prawdę mówiąc czasem to należało by ten internet wywalić w kosmos bo to tylko pogarsza psychikę od czytania i szukania interpretacji u doktora Google..
Ja już się uspokoiłam i ta beta znów mi ciśnienie podniosła i się zamartwiam.. progesteron wczoraj miałam 26.2.
Jadę do kliniki właśnie do doktorka swojego na planowa wizytę i pewnie wyda wyrok.
To bardzo ładny progesteron. Zdecydowanie wystarczający.
I zgadzam się z Tobą w kwestii internetu. Ciągle tylko czytamy i zamiast się uspokoić jeszcze bardziej się stresujemy.
Super że jedziesz do lekarza, na pewno Cię uspokoi.
 
Zupełnie normalne☺️ a wynik piękny 🫶🏽
Mi też tak przyrosty skaczą:)
To bardzo ładny progesteron. Zdecydowanie wystarczający.
I zgadzam się z Tobą w kwestii internetu. Ciągle tylko czytamy i zamiast się uspokoić jeszcze bardziej się stresujemy.
Super że jedziesz do lekarza, na pewno Cię uspokoi.
Ja już postanowiłam właśnie żadnych porad z wujka Google. To nakręcanie się i nie potrzebny stres.

Jestem już po wizycie, wszystko jest w porządku, tętno jest i mam pić melisę a nie czytać głupoty 😅
Termin porodu dziś mi wyznaczyl pan doktor na 30.01.24 :-)
 
Mi też tak przyrosty skaczą:)

Ja już postanowiłam właśnie żadnych porad z wujka Google. To nakręcanie się i nie potrzebny stres.

Jestem już po wizycie, wszystko jest w porządku, tętno jest i mam pić melisę a nie czytać głupoty 😅
Termin porodu dziś mi wyznaczyl pan doktor na 30.01.24 :-)
Aaaa cudownie ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry