reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byłam dziś na wizycie monitorującej owu i o dziwo mam pęcherzyk 16 mm i bardzo ładne endometrium. Od razu dostałam też ovitrelle, żeby na pewno pękł przed poniedziałkiem (jak to doktor powiedział, żeby transfer nie wypadł w niedzielę.
Więc brak objawów był zablokowany tylko w mojej głowie.
Ponieważ mam Hashimoto pokusiłam się również o zbadanie TSH i okazało się że mam 4.04 więc dostałam też euthyroks. Ja mam Hashimoto od 18 lat ale hormony zawsze były super , dopiero w ciąży TSH podskoczyło do 3 , ale w dniu porodu miałam odstawić euthyroks i badałam po miesiącu i miałam 1. Miałam też zbadać po 6 mcach, bo podobno wtedy potrafi znowu skoczyć, ale zapomniałam. Zastanawiam się teraz czy mam podwyższone od tamtego czasu czy teraz przy poprzednim cyklu sztucznym się podniosło. Pewnie się nie dowiem.
 
reklama
Super że wszystko dobrze się skończyło.
A jak idzie rozszerzanie diety? Co podajesz ?
Od kiedy zaczęłaś?
Zaczęłam od 5mc urodzeniowy(po konsultacji z neanatalogem). Na początku 2 lub 3 łyżeczki a teraz już je całe słoiczki zupek i poprawia deserem za 2 godziny. Kupuję jej słoiczki. Jadła już dynie z ziemniakami, marchewkę, a najlepsze to zupa jarzynowa i lekkie jarzynki to zjada cały zamiast porcji mleka. A deserki to borówka i jabłko. Gruszka. I jabłuszko😀kupy robi bardzo ładnie 4 dziennie tylko w kolorach tęczy🤣i do tego dostaje wodę . Potrafi nawet 50ml wypić😀
 
Zaczęłam od 5mc urodzeniowy(po konsultacji z neanatalogem). Na początku 2 lub 3 łyżeczki a teraz już je całe słoiczki zupek i poprawia deserem za 2 godziny. Kupuję jej słoiczki. Jadła już dynie z ziemniakami, marchewkę, a najlepsze to zupa jarzynowa i lekkie jarzynki to zjada cały zamiast porcji mleka. A deserki to borówka i jabłko. Gruszka. I jabłuszko😀kupy robi bardzo ładnie 4 dziennie tylko w kolorach tęczy🤣i do tego dostaje wodę . Potrafi nawet 50ml wypić😀
To ładnie wam idzie :)
 
Witam mam pytanie leczy się któraś z Was u immunologa Sydora bo ja się leczyłam 5 lat u Paśnika ale mnie wkurzył 6 raz takie same zalecenia daje kazał zrobić badanie cross macht wyszło dobre a na tych zaleceniach 4 razy beta 0 a raz biochemia 1/4 dawki codziennie accofil i 10 mg encorton
 
Witam mam pytanie leczy się któraś z Was u immunologa Sydora bo ja się leczyłam 5 lat u Paśnika ale mnie wkurzył 6 raz takie same zalecenia daje kazał zrobić badanie cross macht wyszło dobre a na tych zaleceniach 4 razy beta 0 a raz biochemia 1/4 dawki codziennie accofil i 10 mg encorton
ja sie leczyłam. Pierwsze podejscie z jego zaleceniami dalo ciaze.
 
Witam mam pytanie leczy się któraś z Was u immunologa Sydora bo ja się leczyłam 5 lat u Paśnika ale mnie wkurzył 6 raz takie same zalecenia daje kazał zrobić badanie cross macht wyszło dobre a na tych zaleceniach 4 razy beta 0 a raz biochemia 1/4 dawki codziennie accofil i 10 mg encorton
Ja leczyłam u Sydora , 4 podejścia bez niego nic beta nie drgnęła , a teraz za piątym z lekami od niego tak. Mam taki numer do niego - 608 024 240
 
Witam mam pytanie leczy się któraś z Was u immunologa Sydora bo ja się leczyłam 5 lat u Paśnika ale mnie wkurzył 6 raz takie same zalecenia daje kazał zrobić badanie cross macht wyszło dobre a na tych zaleceniach 4 razy beta 0 a raz biochemia 1/4 dawki codziennie accofil i 10 mg encorton
On przyjmuje w 5 placówkach chyba , obdzwaniam wszystkie i ostatecznie miałam wizytę w Tarnowie , Pani z recepcji cudowna kobieta , wcisnęła mnie na wizytę 3 dni później ☺️ polecam tam spróbować ,
 
reklama
Do góry