reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ale 10 dnia napewno nie będzie miała ponad 100 A to już źle wróży
Ja myśle, że to zależy… często jak problem jest po stronie kobiety to beta dziwnie przyrasta. A ciąża kończy się szczęśliwym urodzeniem. To nie standard, ale tak bywa.
A dzisiaj który dpt? To blastocysta ?
 
reklama
Liczę na to że będzie dobrze zwłaszcza że ciągle źle się czuje szybko się mecze mam nudności i jestem mega zmęczona do tego bolą mnie co jakiś czas Jajniki w poniedziałek się okaże jaki przyrost będzie
 
Liczę na to że będzie dobrze zwłaszcza że ciągle źle się czuje szybko się mecze mam nudności i jestem mega zmęczona do tego bolą mnie co jakiś czas Jajniki w poniedziałek się okaże jaki przyrost będzie
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zdarzają się pojedyncze bety. A zarodki są dwa 🤣
Mi to wyglada na późną implantację. Ja zarodki są dwa to czasem jeden opóźnia drugi. Kiedyś czytałam, ze serio tak się zdarza. Bywało i tak, ze beta stała w miejscu. I było tak, ze była serio niska. Twoja niska mie jest jak na ten czas. Może teraz ruszyć bardzo dynamicznie i jeszcze 10dpt się zdziwisz. Nie wiem czy pisałam moje bety z synem. 6dpt 46 9dpt 209 11 dpt 321. Bardzo się bałam Bo ostatnia beta była słaba jeżeli chodzi o przyrost. Potem podwajala się co 3-4 dni. Trzymam kciuki :-)
 
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zdarzają się pojedyncze bety. A zarodki są dwa 🤣
Mi to wyglada na późną implantację. Ja zarodki są dwa to czasem jeden opóźnia drugi. Kiedyś czytałam, ze serio tak się zdarza. Bywało i tak, ze beta stała w miejscu. I było tak, ze była serio niska. Twoja niska mie jest jak na ten czas. Może teraz ruszyć bardzo dynamicznie i jeszcze 10dpt się zdziwisz. Nie wiem czy pisałam moje bety z synem. 6dpt 46 9dpt 209 11 dpt 321. Bardzo się bałam Bo ostatnia beta była słaba jeżeli chodzi o przyrost. Potem podwajala się co 3-4 dni. Trzymam kciuki :-)
hehe z ciąży bliźniaczej też bym.sie cieszyła jestem na to gotowa ;) czas pokaże co będzie. Zostaje tylko wierzyć w kropki
 
reklama
Hej, dziewczyny we wrześniu będziemy podchodzili do trzeciej procedury i mam spore wątpliwości co do planów "lekowych". Nasza 1 procedura - puregon orgalutran i gonapeptyl na koniec- 12 kom, 7 dojrzałych, zapłodnionych prawidłowo 6 - 15dc punkcja, 2 zarodki 4ba I 3ba- ciąży brak. 2 procedura zmiana lekow na rekovelle plus menopur i gonapeptyl na koniec - 10 kom, 5 zapladniali bo 3 zdegenerowane, 17dc punkcja - 0 zarodków. Teraz po pół roku supli ja i mąż, amh z 3 na 5,3. Lekarz sugeruje rekovelle ale inne dawki. Jakie są Wasze doświadczenia? Lekarz ma inne niż moje wnioskowania..Ja bym nie brała rekovelle ale nie jestem lekarzem. Co myślicie, jak było u Was z testowaniem lekow? Co byście zrobiły? Jak się upre lekarz da puregon ale w końcu to on ma wiedzę i doświadczenie.. pozdrowienia I powodzenia💪
 
Do góry