reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, a jak Ty się czujesz?
Dziękuję, ze pytasz.
Od jakiegoś czasu jest mi już coraz ciężej ale do terminu już raptem 4 tygodnie, wiec jakoś się doczłapię. Mam sporo na głowie i jakoś wszystko mocno mnie przytłacza. Mały jest nieduży, będzie ważył około 3kg, ale na szczęście wygląda na to, że będzie zdrowy, a to jest dla mnie najważniejsze. Całą resztę zniosę i wytrzymam :) (wyszła mu pewna nieprawidłowość w serduszku ale chyba już zażegnaliśmy ten kryzys, oby.)

A jak u Ciebie? Podjęliście jakieś dalsze decyzje?
 
Ja czekam do jutra, jak na szpilkach. U mnie progesteron z poniedziałku (13dc) wyższy od Twojego, pęcherzyki po 22-24mm, estradiol z 960 wzrosl na 4tys...strasznie się boję że będzie za późno, ale teraz jiz nic nie zrobimy. Jut 8.30.../daj znać jak u Ciebie...
o rety, przykro mi, że teraz Ty przeżywasz taki stres. Nie wiem czy Ci to pomoże, ale moje udało się dowieźć, mam nadzieję, że Twoje też 🤞
 
Synu wazy 830 g 🤭 z jego wagi termin porodu jest szybszy o 10 dni 😅 ciekawe czy przestanie rosnąć bo zaczynam bać sie tego porodu 🫣 wszystko dobrze 🩵 a wracając z wizyty wjechaliśmy zamówić pierwszą furę dla gościa 🥹 teraz czekamy na wieści od Was @Chmurkach @IssGreen ✊🏼🍀
Noo to rośnie chłopak :-) drożdżami go karmisz ? 😁😁 pierwsza fura najważniejsza! ;-)
Ja już też po wizycie, wszystko dobrze, maleństwo ma 0,48 i tętno 110, lekarz mówi że prawidłowo :-)
 
reklama
Do góry