reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny!
To moje pierwsze podejście do in vitro.
21 października czyli w sobotę miałam transfer. 27 i 31 października czyli 5 i 10 dpt mam zadbać betę, estradiol i progesteron.
Jak do tego czasu nie zwariować i ciagle nie myśleć?
Pierwotnie moja lekarz mówiła ze dostane relanium, ale transfer wykonywał mi inny lekarz i powiedział ze od 1 września nie przepisuje się relanium. Jak to u Was jest ?
Idź do lekarza rodzinnego
Powiedz jaka sytuacja to Ci wypisze
Mnie wypisał teraz moj ginekolog
 
reklama
Przepraszam, nie miałam wczoraj siły nic odpisać 😞 jestem nadal w szoku i zaczynam się po prostu bać. To już drugie podejście i chociaż, wiem, że niektóre dziewczyny walczą po kilka razy, to jakoś mnie strach obleciał, że może rzeczywiście nie jest mi dane macierzyństwo 😞
Dobrze, że od razu dzisiaj mam wizytę, chce wiedzieć, co nasz lekarz na to…
Dziękuję Ci bardzo za wsparcie @Bolilol 😘 szukałam już tej poleconej przez Ciebie książki, coś trudno dostępna się aktualnie wydaje, ale poszperam i poszukam jeszcze dokładniej. A jak Ty się czujesz po transferze? ❣️

Wielkie dzięki też innym dziewczynom za wsparcie🧡
rozumiem. Nie musisz podejmować teraz żadnych decyzji, możesz po prostu odpocząć.
Ja się czuję tak sobie, jakieś przeziębienie mnie złapało 🤒
Trzymaj się kochana 🤍
 
Melduję, że mój lekarz rozkłada ręce… właściwe nie wie, co ma robić dalej 🥹 proponuje jeszcze próbę podwójnej stymulacji. Dodatkowo zlecił jakieś badanie nasienia, bardzo rzadkie podobno- Fish nasienia. Kojarzycie? Jeśli tu pójdzie ok, a podwójna stymualcja nie przyniesie efektów. Proponuje adopcję zarodka.
Nadal nie mogę wyjść z szoku.
Dziewczyny ze Śląska i okolic, proszę podeślijcie namiary na jakichś dobrych, zdeterminowanych lekarzy 😞 może być na priv. Będę wdzięczna.
Nie wiem co robić dalej… 😔
A wiesz w której dobie zarodki przestały się rozwijać? Ponoć od 3 dnia duży wpływ ma czynnik męski. Czy mąż miał robioną fragmentacje DNA nasienia? To takie badanie, które podaje, jaki procent plemnikow jest uszkodzony.
Masz 37 lat, to jeszcze nie jest aż tak sedziwy wiek ;), dopiero 2 procedury za sobą, może dajcie sobie jeszcze kilka miesiecy/rok i wtedy zasatanowicie się nad komórka dawczyni albo adopcją zarodka? I poszłabym na konsultacje do innej kliniki. Niestety nie znam żadnej ze Śląska.
 
rozumiem. Nie musisz podejmować teraz żadnych decyzji, możesz po prostu odpocząć.
Ja się czuję tak sobie, jakieś przeziębienie mnie złapało 🤒
Trzymaj się kochana 🤍
Ojej, a to co Ci jest? 😓Może masz podwyższona temperaturę i przez to wydaje Ci się, że coś Cię zbiera? 🤔
Duuuzo zdrowia kochana🩵 i trzymam kciuki za Kropka😊
Dzięki za wsparcie 😘
 
A wiesz w której dobie zarodki przestały się rozwijać? Ponoć od 3 dnia duży wpływ ma czynnik męski. Czy mąż miał robioną fragmentacje DNA nasienia? To takie badanie, które podaje, jaki procent plemnikow jest uszkodzony.
Masz 37 lat, to jeszcze nie jest aż tak sedziwy wiek ;), dopiero 2 procedury za sobą, może dajcie sobie jeszcze kilka miesiecy/rok i wtedy zasatanowicie się nad komórka dawczyni albo adopcją zarodka? I poszłabym na konsultacje do innej kliniki. Niestety nie znam żadnej ze Śląska.
Podobno 3/4 doba. Dlatego jeszcze ostatecznie zlecił to badanie FISH nasienia, podobno resztę miał robiona… nie pamietam nawet 🥹 bo trochę w tym temacie już działamy 😞
Tak sądzę, że damy sobie jeszcze jakiś czas… 😞
Ciekawi mnie ta Twoja kolejna stymulacja- Twoja lekarka mówi jak mój lekarz. On też proponuje ostatecznie podwójną stymulację… trzymam kciuki, dawaj znać, jak się sytuacja ma 🩵
 
reklama
Do góry