reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny! Bywałam kiedyś na forum. Przepraszam, że się wcinam ni z gruszki ni pietruszki ale potrzebuję porady, choć bardziej chyba ojojania, bo kto jak nie Wy?
Podeszłam koniec lutego do drugiego transferu 6-dniowej blastki, bardzo ładnej.
Beta 10 dpt - 21,4.
Więc załamka.
[W pierwszej ciąży w tym dniu było 200.]
Beta 12 dpt - 36
Beta 14 dpt 126
Beta 17 dpt (z dziś) 507. [w pierwszej ciąży 16 dpt miałam 3203).
Ewidentnie jest coś nie tak, mimo prawidłowych przyrostów.
Lekarz nie chce odstawić leków. Mówiłam mu, że nie słyszałam o pozytywnym rozwinięciu ciąży z tak niskim wynikiem 10 dpt. On z zadowoleniem stwierdził, że słyszał.
Jestem święcie przekonana, że hoduję sobie puste jajo płodowe, które będę musiała łyżeczkować. Albo nie daj Boże cp mimo wzrostu (przeraża mnie cp w bliźnie po cc mimo embryoglue). Piersi mnie już bolą, także nawet mam od soboty objawy ciążowe.
Naczytałam się internetów, badań itp.
Sama już nie wiem. Strasznie nie chcę i boję się poronienia i łyżeczkowania. Mam 2 latka w domu, nikt nie wie, że podeszliśmy do drugiego transferu. Mamy jeszcze 3 mrozaki. Nie zależy mi tak bardzo, nie czuję, że muszę walczyć do końca, bo na serio nie muszę.
Ale z drugiej strony czytałam nawet tu o jakiś pozytywnych historiach.
USG wykonane ok. 35 dpt lub przy betahCGpow. 10 000 mIU/mL powinno potwierdzić czynność serca płodu.
Zostało mi ok. 18 dni.
W ogóle jest szansa przy tak niskiej becie, żeby pojawił się zarodek i serce do tego czasu???
Biję się z myślami, czy odstawić leki już teraz i nie narażać się na problemy już za chwilę. Lekarz oczywiście będzie przeciwny, ale to nie on będzie w szpitalu zwijał się z bólu.
p.s. Liczę, że ok środy będzie beta 1000 więc postaram się umówić do pierwszego lepszego lekarza na USG, żeby choć CP wykluczyć.

Spokojnie poczekaj do USG .
Mam za sobą 3 transfery i za każdym razem beta rosła inaczej ☺️

Jestem na forum o in vitro od początku 2021 . Takich przypadkow jak Twój ze szczęśliwym zakończeniem było mnóstwo . Daj znać jak będziesz po usg . Trzymam kciuki za zdrowa i spokojna ciążę 💪
 
reklama
Spokojnie poczekaj do USG .
Mam za sobą 3 transfery i za każdym razem beta rosła inaczej ☺️

Jestem na forum o in vitro od początku 2021 . Takich przypadkow jak Twój ze szczęśliwym zakończeniem było mnóstwo . Daj znać jak będziesz po usg . Trzymam kciuki za zdrowa i spokojna ciążę 💪
bardzo Ci dziękuję za dobre słowa. Jutro idę do lekarza. Może coś będzie widać i chociaż CP wykluczymy.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem po moim 3 transferze, (pierwszy transfer nieudany, druga ciąża biochemiczna ) została mi podana wykluwająca się 5 dniowa blastocysta i 6 marca miałam oficjalny dzień zrobienia bety i wynosiła wtedy 243 , zrobiłam ponownie badanie 8 marca i wynosiła 740, nie badałam już bety a dzisiaj zauważyłam takie jakby różowe nitki w śluzie i kłuje mnie lewy jajnik boję się, że coś może być nie tak , miałyście tak może? Może powinnam wdrążyć progesteron?
 
Do góry