Nie wiem jak to nawet opisaćNo właśnie nie , dziś pierwszy raz, czuje że mi się kręci po całym brzuchu, i w jednym miejscu takie równe ruchy
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Nie wiem jak to nawet opisaćNo właśnie nie , dziś pierwszy raz, czuje że mi się kręci po całym brzuchu, i w jednym miejscu takie równe ruchy
Ja bym to opisała jako takie równomierne, lekkie pukanie... Mój syn miał bardzo często ;-)No właśnie nie , dziś pierwszy raz, czuje że mi się kręci po całym brzuchu, i w jednym miejscu takie równe ruchy
No dokładnie coś takiegoJa bym to opisała jako takie równomierne, lekkie pukanie... Mój syn miał bardzo często ;-)
Ja czekam na okres (chociaż przy karmieniu cieżko) i też ruszammyślę ze grupa ucichła ponieważ jest tu mało staraczek, większość dziewczyn już urodziła albo jest w ciążypatrząc na nasz kalendarz to tylko ja jestem na etapie starań
![]()
Wszystko poszło zgodnie z planem?DziękujęMam go dopiero po 13.
Też chcę takiej niespodzianki![]()
Tak, już jestem w domku. Czekam tylko na wynik progesteronu jeszcze.Wszystko poszło zgodnie z planem?
Ja dostałam raz w kwietniu (5 miesięcy po porodzie). A w maju cisza i też czekam z niecierpliwościąJa czekam na okres (chociaż przy karmieniu cieżko) i też ruszam![]()
Ja jestem 2 miesiące po i czekam i czekamJa dostałam raz w kwietniu (5 miesięcy po porodzie). A w maju cisza i też czekam z niecierpliwością![]()
A może coś zasialiście ?Ja dostałam raz w kwietniu (5 miesięcy po porodzie). A w maju cisza i też czekam z niecierpliwością![]()
Oj było by superA może coś zasialiście ?![]()