reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie @ od rana:-) No już wczoraj na wieczor plamienie zmienilo sie w okres.... Ale sie ciesze!!! Mam nadzieje ze następna @ przyjdzie za 9m-cy:tak::tak: Dzisiaj jadę na pierwszy zastrzyk ale mam cykora bo ja sie boje strasznie igiel:-:)-(
 
reklama
Siaga - a proszę bardzo :-)

Dziewczyny staram się wychwycić z postów wszystkie terminy, ale jak kogoś pominęłam to przepraszam i proszę się upomnieć o aktualizację kalendarza :-)

A ja uprzejmie chciałam donieść, że od wczoraj sukcesywnie wyprowadzam moich niechcianych lokatorów :-D


LISTOPAD:

29: basidrak - wysoka beta

GRUDZIEŃ:

2: Esiek - wysoka beta
2: Olusia - wysoka beta
3: Minni27 - USG po wysokiej becie
3: martaczi - USG pęcherzykowe
3: Siaga - wysoka beta
3/4: Jo.M. - wysoka beta
6: olo2012 - wysoka beta
9: genna - koooolejna wizyta u immonologa
12: dorotav - wizyta przed udanym crio
12-13: Zuzia2011 - przyblizona data crio - jestem mama:)
13: peti30 - USG po wysokiej becie
14: Bziumelka - wstępna data punkcji
17: genna - wyniki kariotypów (oczywiście tylko pozytywne)

Jogo - udany transfer

(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer
 
Ale się grudzień już zapełnił:) A po weekendzie same bety:) Oczywiście tylko pozytywne a jeśli jakaś beta ma być negatywna to wypędzamy ją niech idzie do jakieś małolaty która boi się ze zaliczyła wpadkę ona się z niej napewno ucieszy:)
 
:-):-):-) Dziewczyny!!! To niesamowite!!! PRZED CHWILą miałam telefon z kliniki, że mamy jeszcze 2 zarodki - dostwały do 5 doby i zostały zamrożone :-) Dla mnie szok, bo mówili, że będą dzownić w PONIEDZIAŁEk jak się uda zamrozić, a jak nie to znaczy, że nie udało się... pogodziłam się, że nie mam mrozaczków, a tu taka niespodzianka- dziś CZWARTEK i telefon, że są jeszcze 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurrra! Całuję Was gorąco, teraz już nie mogę mieć gorszych dni... tylko wiarę i nadzieję:-)
 
Esiek - No wytrwała jesteś nie ma co:tak:

olo2012 - No to faktycznie super niespodzianka :-D

Lilia - Tak , tak pozbywaj się tych "dziadów" :tak:

Bziumelka
- Też super , że już zaczynasz , jak się coś dzieje to jakoś tak lżej człowiekowi i nadzieja rośnie , że w końcu będzie dobrze. A musi być:happy:
 
reklama
Ale się grudzień już zapełnił:) A po weekendzie same bety:) Oczywiście tylko pozytywne a jeśli jakaś beta ma być negatywna to wypędzamy ją niech idzie do jakieś małolaty która boi się ze zaliczyła wpadkę ona się z niej napewno ucieszy:)

:-D:-D:-D Skonałam ze śmiechu, świetny tekst :-D:-D:-D

olo - cudowna wiadomość, gratrulacje, dzielne maluszki :-)
 
Do góry