reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na innym forum babyboom dziewczyny pisały o teście na płeć z użyciem sody. w ramach zabawy i eksperymentu można coś takiego zrobić, a skuteczność pewnie będzie podobna do tych drogich kupnych testów.
 
reklama
MAJKA ja nie od l4 ;),ale jakbym co wiedziala,to bym.pomogla
MMMMtak na ciaze jest 100%ale po potwierdzeniu dopuero,a tak po transferze to mi wpisali w gamecie symbol...zapalenia przydatkow,bo pytalam,gdybynie na komisje wezwalu,bo ja w tamtym roku ptzekroczylsm pol roku,2 ciaze,potem 3 i tylko patrzylam kiedy mi wezwanie przyjdzie
 
Molla to ty rozliczasz l4? Mam pytanko jak to jest? Są trxy kopie jedna do ZUSu, druga dla lekarza i trzeci dla mnie? Na tym co ja dostałam nie na kodu choroby więc pracodawca nue będzie wiedział że mam l4 z powodu in vitro? Magda33 to krwawienie to napewno implantacja. Kropeczki wygryzają się w Ciebie i napedzily Ci strachu. Odpoczywaj i za 3, 4 dni zrób bete to już powinba cos pokazać. Dobre nastawienie to połowa sukcesu. A mnie dziś brzuch tsk triche cmi jak przed okresem ale yo jeszcze dużo za wcześnie więc się nie sugeruje ;)

ja mam zrobić badania progesteron, estradiol i betę w sobotę. ale teraz to już nie wiem jaki to sens po krwawienie jest cały czas, nie powinno być takie raczej chwilowe i zniknąć. luteinę sobie podałam bo na wskazówki od dr jeszcze czekam.
 
SIAGA moj tez tydzien do przodu :),jak zaimplantowal sie pozno,tak teraz smignal. Z okresu mam jak na suwaczkuwg.usg.payrzac,na to sprzed 2 tygodni,wyliczajac,to 18 tydz.4 dzien
 
Witajcie dziewczyny! Postanowiłam do Was dołączyć bo chyba już najwyższy czas! Od miesięcy czytam, szukam, mentalnie przygotowuje sie do invi...a teraz to sie zaczyna dziać. Od piątku jestem na antykoncepcji, wyciszam jajniki i w połowie lutego zaczynam stymulacje...niby to już...ale czas jakby zwolnił...
u nas problemem sa zle parametry mojego partnera..jeszcze we wrześniu 0% prawidłowych (w dzieciństwie przechodził chemioterapię wiec to ewidentnie konsekwencja), po kilku miesięcznej kuracji witaminowej i pod okiem androloga udało sie wywalczyć 1%. W tej całej podróży takie małe sukcesy cieszą i dają nadzieje...ponieważ przy tych parametrach możemy liczyć na cud...który niestety od półtora roku sie nie wydarzył, zdecydowaliśmy sie na in vitro, podchodzimy do IMSI...
nie wyobrażam sobie tego całego procesu bez wsparcia, a nikt nie zrozumie sytuacji lepiej, jak ktoś który w takiej samej sytuacji sie znajduje...wiec jestem tu...i liczę na Was Dziewczyny :-)
 
SIAGA :juz prenatalne ???podobno po polowie sie robi,ja mialam genetyczne w 13, a na prenatalne mam w 22 tygodniu
 
reklama
MMMM ja do Z nie chodze,wystarczajaco im kasy zostawilsm :)
Ja do mnie do przychodni chodze i recepyy mam na ryczalt,np.za luteine place 3.20 zl.jak chce usg to ide do mojego prowadzacego,albo do ostrowca na 3d jade,gdzie place 80 zl.tak ze za 2 wizyty u Z mialabym 1,a i plytke dostaje z nagraniem dzidzi jak harcuje w brzuszku i,zdjecia 3d gdzie,jak na zywo widze,wuem,ze usteczka ma po chlopie,bo on takie uwydatnione ma...:)
 
Do góry