reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. kasik36

kasik36 Fanka BB :)

MagdaM Ty nie kombinuj, to Twoje pierwsze podejście i wcale nie powiedziane, że nieudane a Ty już o adopcji zarodka myślisz. Myśl pozytywnie :-)

2. Molla

Molla Fanka BB :)

Co do palenia,teraz nie pale,ale jak mnie nieraz najdzie,bo jak pisalam,przetrzymalam to i jak mam straszna zlosc,a mi sie bardzo chce,to sobie pociagne,nieraz nawet 2 odrazu,ale to musze miec smaka,bo nieraz mimo zlosci,nie obchodzi mnie,a nieraz to az skreca.
    Sporadycznie ale jeszcze sie zdazy,choc bardzo rzadko.
    2 tygodnie temu przez ponad tydzien bylo zero:tak:,a w ostatnim tygodniu 2 w piatek i tyle
    MAGDA33 nie potrafie ci pomoc:-(,ale sa tu dziewczyny co korzystaly z AZ

3. reklama
  4. Molla

KASIK ma racje MAGDA przeciez ty masz teraz okres implantacji,jeszcze widze mroziaki,a ty tak myslisz,co ty:shocked2:

5. Uda sie

Uda sie Fanka BB :)

Dziewczyny, logiczne dla mnie jest, ze papierosy i alko nie sa wskazane przy stymulacji, transferze no i w ciąży...ale jak to jest z kosmetykami zapachowymi? Czytałam, z reszta na tym forum, ale w postach sprzed roku, ze począwszy od stymulacji dobrze jest odstawić wszystko co pachnie i używać kosmetyków bezzapachowych?
    rzeczywiscie takie sa zalecenia czy to chuchanie na zimne?

6. MagdaM33

MagdaM33 Fanka BB :)

Kasik36 już nie mam złudzeń:-(

sorr nie zmieniłam w podpisie. nie mamy mrozaków. 3 pozostawione w labo nie rozwinęły się. to była nasza jedyna szansa:-(

7. montana8

montana8 Pełna nadziei

Uda sie witaj na forum, tu wśród nas napewno będzie Ci lżej ;-)... A co do kosmetyków to nie ma co popadać w paranoje, może i jakieś przesądy są,ale ja uważam że co ma być to będzie. Ja w dzień punkcji nie użyłam tylko antyperspirantu, ani perfum, i to samo dziś w dniu transferu, żadnych deo, perfum i od dnia punkcji do transferu nie używałam żadnych balsamów do ciała.

8. Uda sie

Uda sie Fanka BB :)

montana8...dzięki, na to liczę, ze w kupie łatwiej bedzie przetrwać i wytrwać.
    rozsadek mówi nie daj sie zwariować...ale z drugiej strony wariuje. Rozsądnie brzmi to co mówisz - odstawić w kluczowych momentach - punkcja i transfer.
    I mocno, mocno trzymam kciuki za Twoja bete! Niech rośnie!
    a jak sie czujesz pi transferze?

9. Siaga

Siaga Fanka BB :)

Uda sie przy punkcji nie wolno używać kosmetyków, mieć pomalowanych paznokci itp, a do transferów podchodziłam w pełnym makijażu :cool2: tylko perfumy sobie odpuściłam.

MagdaM
    za te czane myśli to po tyłku dostać powinnaś, no ale ciężarnej uderzyć się nie odważę.

10. reklama
  11. Molla

MAGDUS33 chyba ci oklepie pupe,ale na szczescie:tak:
    Ty dopiero bodajze 5 dzien po transferze skad mozesz wiedziec,ze jest zle,jak jeszcze nie skonczona implantacja...eh skad ja to znam,to sa zle czarne mysli,poczekaj z 2 dni i na bete,nie przejmuj die krwawieniem,to jak ja krwawilam do 10 tygodnia tzn.zrniema ciazy,a to dziecko u mnie to co..fotomontsz,tez tak myslalam,ach MAGDUS,po pierwsze pisalam ci,ze to moze byc krwawienie implantacyjne,a poza tym nie mysl o AZ,Ty mozesz miec swoje dzieci,to jak ja pierwszym in vitro mialam zero zarodkow,to tez odrazu o AZ mialam myslec,tymbardziej. Sa tu dziewczyny,co multum razy podchodzily,a ty po pierwszym podejsciu,ktore tak naprawse moze skuteczne,tak mi sie wydaje,bo na okres mi twoje krwawienie nie wyglada,jeszcze te nastroje twoje:tak: a ty takie mysli.
    KLAPS DLA CIEBIE:-p

12. Molla

UDA SIE Ja tam nie wiedzialam i oprocz paznokci do punkcji,bo wiem ze do znieczulenia nie mozna,by paznokcie u nog widzieli,to i wymalowana i wypachniona pojechalam
    w ciazy nawet na mydlo mam obrzydzenie,makijazu nhie moge bo lzawie,a od perfum zgaga i rzyganie,teraz moze mniej ale na poczatku zero, ale przed zabiebami wszystko co do tej pory uzywalam, i kazdy zarodek sie przyjal,przy kazdym transferze,fakt kilka poronilam,ale przez inne sytuacje,wada zarodka itp...ale to nie wina kosmetykow przeciez

Poleć forum