reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny mma pytanie do was powieedzcie mi bo strasznie mnie wszystko po luteinie piecze mowilam lekarzowi i zamienil mi na duphaston czy to jest bezpieczne no bo lutka odrazu wedruje do pochwy on mowi ze to bezpieczne
ale nie wiem
 
reklama
Pyscek wspaniała wiadomość! Gratuluję :)

Madzia szerokiej drogi i miłego wypoczynku :)))))))))))))

Asita kciuki za poniedziałek &&&&&

Infinity zawsze musi pojawić się coś czym musimy się denerwować :/ oby ten Twój pęcherzyk pięknie nadgonił i skończyło się tylko na strachu &&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
DZiewczynki ja juz po wizycie. dostałam Gonal F 900 j, ale po ile dzinnie mam tego brać dowiem się w następnym cyklu, bo narazie mam 5 dc a dopiero od nastepnego cyklu startujemy.Narazie czeka na mnie ten lek w lodówce. Ile u was kosztował ten Gonal? Ja za te 900 j dałam 940 zł kurcze fest duża cena
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
...Jestem zadowolona bo lekarz mowi że mam zjawić się w 2-3 dc, pytam czy mam sie rejestrowac mówi ze absolutnie, a jak wypadnie w sobotę lub w niedziele to mam dzwonic to przyjedzie do kliniki. Jestem juz podekscytowana a to jeszcze prawie cały cykl czekania
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif

Pyscek gratki kochana :-D
Infinity suwaczek pierwsza klasa :-)
 
montana to super, że zaraz zaczynasz. Oby ten czas szybko zleciał:) Fajną masz klinikę i lekarza, że specjalnie przyjedzie do kliniki. Widać, że zależy im na pacjentkach. Ja mam wrażenie, że mojej klinice zależy tylko na kasie i nie interesują się pacjentkami.
 
montana to super, że zaraz zaczynasz. Oby ten czas szybko zleciał:) Fajną masz klinikę i lekarza, że specjalnie przyjedzie do kliniki. Widać, że zależy im na pacjentkach. Ja mam wrażenie, że mojej klinice zależy tylko na kasie i nie interesują się pacjentkami.

Też ogromnie sie cieszę ze niedługo zaczynam :tak:. A tym że lekarz powiedzial że się zjawi w razie czego w sob lub nd to miło mnie zaskoczył.
 
reklama
dziewczyny ale mam faze od wczoraj wieczorem caly dzin praktycznie jest mi nie dobrze i nie moge nic jesc wszytsko mnie odrzuca zmuszam sie do jedzenia zeby maluszek mial z czego rosnac heh macie na to jakies sposoby???
 
Do góry