reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje za cieple przyjecie! ;) pewnie ze razniej zawsze lepiej. Nie mam problemu z rozmawianiem o tym ze znajomymu, ale lepiej z dziewczynami co przechodza przez to samo i w tym samym czasie. ;)
 
reklama
Genna gratuluję, widok fantastyczny :-). Ejjj mamusia a może faktycznie beda blizniaki hihi.
Ja jutro mam 2 badanie bety, mam nadzieje ze ladnie przyrasta, nie ukrywam ze sie tym stresuje. Ale mam pozytywne nastawienie, wiec musi byc dobrze :-).
Kciuki za resztę dziewczyn ;-)
A i jeszcze mam pytanie do dziewczyn którym sie udalo, tez macie od czasu do czasu lekkie bóle macicy, takie zblizone do miesiączkowego? Czasem mnie tez krzyz poboli, mam nadzieje ze to nic zlego.
 
Ostatnia edycja:
Kasik dzielna byłaś albo wino było dzielne ze dało sie Tobie wypić :)
Montana jutro zobaczysz piękna dużą bete a niedługo taki sam obrazek jak ja :) ja miałam skurcze macicy , nadal są ale juz żadsze ale boli mnie cofnęła w okolicach jajników, nigdy nie miałam bóli przepowoadającyh @ wiec nie wiem jakie one są :)
 
Genna ile czasu czekalas na pierwsze USG od pierwszego testowania?
Bo mi lekarz kazal zjawić sie po 2 tyg, a testowac mialam 10dpt, czyli wychodzi ze bede u niego w 24 dpt.
 
Hej Dziewczyny! O 4 nad ranem dostalam takich boli jak przy @ i bylam przekonana ze się zaczęlo ale nic. Wzielam nospe i tylko czuje caly dzień napięcie w dole brzucha i klucie w prawym jajniku. Mialyscie cos takiego? Jestem w 8 dpt... chyba nie wytrzyma do piątku i jutro zrobię bete...
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! O 4 nad ranem dostalam takich boli jak przy @ i bylam przekonana ze się zaczęlo ale nic. Wzielam nospe i tylko czuje caly dzień napięcie w dole brzucha i klucie w prawym jajniku. Mialyscie cos takiego? Jestem w 8 dpt... chyba nie wytrzyma do piątku i jutro zrobię bete...
Mialam podobnie w 7 dpt, w sumie to poszlam w nocy do toalety, ale musialam przystanąć bo czarno mi sie zrobilo przed oczami, a jak polozylam sie spowrotem do łóżka to tak takich boli dostalam, bardziej takich skurczy. Tez sie balam ze rano obudze sie z @. Kupilam test ciazowy i zrobilam w 8 dpt i wyszly 2 kreseczki. Więc jak mialas blastusia to uwazam ze mozesz spokojnie isc na bete. Trzymam kciuki :-)
 
reklama
CZERWIEC

23: Quinnie - wizyta przed crio-transferem

23: kasik36 - wizyta u immunologa
23: Jesi27 - pozytywny test

24: Anulla28 - kontrola przed crio
24: Hope84 - kolejne spotkanie z maleństwem (bad.prenatalne)

25: Ann84 - wysoka beta !!
26: anuszka -wysoka beta !!
27:
butterflysunrise - wysoka beta

27: genna - wizyta serduszkowa
27: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
28: Anulla28 - udany crio-transfer

LIPIEC

04: dorotav - wizyta przed stymulką

04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
 
Do góry