reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ale mi obiad nie wyszedł ziemniaki kalafior i jajeczko tak słabo posoliłam że aż nie chce się tego jeść bllleee nie wiem co się ze mną dzieje pewnie to te nerwy!!!dobrze że chociaż rosołek się udał
 
reklama
Ja sie wzielam za ogorki bo mnie wszyscy na pocieszenie obdarowali zebym robila nie myslala :) nosi mnie strasznie, juz nie moge sie doczekac 14 i co lekarz powie :) moj M do tego czasu zejdzie na zawal a ja od jutra wpadam w wir pracy :(
 
agulla na test sikany jeszcze za szybko, lepiej zrobić szybciej bete niż sikańca bo niektóre testy wykrywają dopiero gdy beta ponad 100.
nie wszyscy robią histeoskopie, ja zrobiłam bo po łyżeczkowaniu pół roku męczyłam się z bólami, plamieniami. Wcześniej nie miałam stratchingu i wcale nie jestem przekona czy to skuteczne. W gyncentrum zapłaciłam za startching 500zł.

gos1512 ja od wczoraj pracuję to trochę mniej myślę
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie tutaj nie było a tu takie wieści :-D KASIK I OLUSIA oraz pozostałym dziewczyną którym się udało gratuluję i życzę nudnej ciąży niech dzidziolki rosną w siłę :-D Za pozostale dziewczyny nieustanne trzymam kciuki &&&&&&&&&&
DOROTA trzymam kciuki za Ciebie abyś jak najszybciej mogła podejść do ivf i oczywiście za pozytywny wynik :-) Jak tam nowa siedziba kliniki?
Ściskam Was wszystkie muaaaaaaa :-*
 
Ostatnia edycja:
Kasik ja musialam wiecej badan zrobic na wlasny koszt zeby dostac sie do rzadowki, wiec to chyba zalezy od kliniki :-) odnosnie lutki to ja biore o 6 rano, 15 i staram sie ok 22-23 i wtedy na noc wiecej.. wtedy malo mi wylatuje....

Lilia... dzieki za przekazanie wiadomosci, dobrze ze mamy numery telefonow do siebie :tak:

OlaSzy szkoda ze nie dali tobie lutki na wywolanie @ zebys nie musiala czekac 90 dni...:tak:

mi mi mysle ze wystarczy tej lutki, jak najbardziej :tak:bo jeszcze bierzesz dupka...Inofem to na lepsze pecherzyki, wiec poki co nie pijam juz tego od punkcji...z tego co wiem to nie poje sie go po transferze ani jak juz jestes w ciazy...

Inka26
powtorz bete !!;-)

agulla84 mysl pozytywnie... mialam identycznie 2-3 dni przez beta tez przestaly mnie w zasadzie bolec, i tez mialam czarne mysli....:tak:

Kochane macie racje czemu nie mozna przepisac lutki po 100mg i wkladac po 2 tabletki... a dr Cz tez mam o niej dziwne zdanie, sama nie wiem co mam myslec na jej temat...

Ja wczoraj pojechalam do Katowic po l4 i do lekarza... potem poszlam z moim na obiado-kolacje do knajpy, potem pojechalam oddac l4 do pracy zeby juz dzis nie jechac, wiec laski dzis daly rano a potem do domku i do lozka... glowa mnie tak bolala wczoraj ze mialam wrazenie ze ktos mi mlotkiem boje po czole...



Ale najwazniejsze moja beta z wczoraj to 300,2 mlU/ml:szok: :szok::szok:troche duzo przyrosla nie?
 
reklama
Olusia -faktycznie niezły przyrost. Jak często będziesz powtarzać betę?
Ja już miałam nie chodzić ale kusi żeby jutro znowu zrobić to tez byłby 14dpt
Ja wizytę u lekarza mam dobiero za dwa tygodnie...?
 
Do góry