reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

inka26, fajnie że jest w kapsułach, nie znam się na tym totalnie ale w składzie nie ma Omegi 9 a w oleju jest,

może Oktavi albo Lolitka by nam podpowiedziały, jak to z tą omegą 9, tylko obie znikły z forum :-(


Mimozama, który olej kupiłaś ?
 
reklama
Witajcie dziewczęta wieczorową porą :-)

mi mi - co za wredny babsztyl!! Ty się tym absolutnie nie przejmuj. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;-)

dorotav -
powiem Ci, że od dłuższego czasu zastawiam się piciem oleju lnianego, ale powstrzymuje mnie jedna rzecz. Olej ma właściwości oczyszczające, a co za tym idzie, wydala toksyny z organizmu. Nie wiem czy w trakcie stymulki i tuż przed to bardziej nie zaszkodzi niż pomoże. Tak refleksja mnie dopadła ;-)

Może któraś z dziewczyn ma wiedzę w tym temacie??
 
reklama
Montana8, pisała, że stosowała od 1dc, ale wcześniej nie wiedziała i że najlepiej to taki olej pić wcześniej, poza tym tak na chłopski rozum, to jest on zdrowy i chyba go najlepiej cały czas pić.

Lilia, oczywiście po mojemu to jeśli ma właściwości oczyszczające to chyba nawet lepiej jeśli pozbędziemy się toksyn z organizmu, a jeśli chodzi Ci o akcje przeczyszczające po oleju, to ja takowych nie zauważyłam, nie mam, a właściwie to ciut na nie liczyłam.

Olusia, po mojemu można stosować z inofolikiem, i jedno i drugie na co innego ma wpływać, jedyne co to piłabym je osobno, rano inofolik wieczorem olej.

to są tylko takie moje przypuszczenia, ale jak jest na prawdę i czy moje rozumowanie jest właściwe to nie wiem, raczej to moja intuicja.


ps.
Lilia, Kasik i Montanie nie zaszkodziło, udało im się i dla mnie to był taki kop do działania żeby go łykać :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry