reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotav - zastanawiam ile ile ten proces oczyszczania trwa. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że 3 miesiące, ale czy to prawda to nie mam pojęcia :confused::baffled:
 
reklama
Mi mi- jak lekarz bez wiedzy i zgłębiania się w temat może takie głupoty opowiadać!!! Brak mam nadzieję, że Ci już przeszło bo w pale się nie mieści

Ja jadę na zastrzyk w dupkę i pobranie czwartek koło 10. Mam mieć wcześniej usg by sprawdzić czy mój jedynak nie poległ. Dziewczyny wytłumaczcie dlaczego niewielki wzrost progesteronu może dyskwalifikacji transfer przecież i tak musi wzrosnąć przed zaplanowaną owulacja a później od punkcji jesteśmy nim pakowane nie mówiąc jak musi być wysoki przy podaniu blastusi.

Piszę z tel.
 
Lilia, no niby wszystkie suplementacje żeby zadziałały to powinno się je stosować 3 miesiące, może jak będę stosować do stymulacji miesiąc to coś pomoże.



Olusia, jak już pisałam trzeba by było podpytać się Oktavi lub Lolitce a co do inofolica to znalazłam taką odpowiedź od pani doradcy

# ania-inofolic 29.3.2014 (13:27)Inofolic zaleca się stosować aż do skutku, czyli aż do zajścia w ciążę. Stosowanie go w trakcie ciąży jest całkowicie bezpieczne. Zawiera on dwa składniki, które dostarczamy również wraz z pożywieniem. Nie może więc wyrządzić krzywdy dziecku ani matce. Mimo to zawsze zalecam konsultację z lekarzem prowadzącym, w końcu on najlepiej wie co jest dobre a co zbędne dla matki dziecka.

Pozdrawiam.
Ania,
doradca online Inofolic.
Inofolic - dopełni szczęścia
 
Olusia - cały dzień biegałam, staram się wypełnić dzień, żeby nie myśleć. Włącza mi się syndrom przed invitrowy :baffled: Wczoraj miałam koszmarny dzień, nie mogłam znaleźć sobie miejsca, różne scenariusze wymyślałam. Zamęczałam męża i siebie :zawstydzona/y: Mam nadzieję, że na urlopie się wyciszę, aczkolwiek ciężko to widzę...
 
dorotav no ale inofolic jest dobry podczas stymulacji bo dziala na pecherzyki a jak ktos bedzie podchodzic do crio na cyklu sztucznym to jak to bedzie... skoro nie ma byc pecherzyka? hmmm:tak:

Lilia kochana nie smutaj sie... nie mysl o tym... postaraj sie wyciszyc na urlopie;-)
 
Olusia, jeśli dana osoba będzie na cyklu sztucznym to pęcherzyk jej nie urośnie, on ma poprawić jakość pęcherzyków które już w nas są, nie spowoduje że będzie on rósł.

Lilia, bądź dzielna, przegoń złe myśli. Wczoraj chyba był taki dzień, też mi było cały dzień smutno, czarne myśli i życie jest do d ... a dzisiaj jakaś nakręcona jestem, zupełne przeciwieństwo, uśmiecham się pod nosem. A na urlopie spróbuj się zrelaksować, wróć z nowymi siłami. Będzie dobrze, bo to będzie nasz wrzesień !!

to ja znikam kobietki, kolorowych snów :-)
 
reklama
Do góry