reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mi mi no bo inoflic a inofem to tylko inna nazwa a wszystko ma to samo ... mi pani doktor powiedziala ze encorton bierze sie przy crio a nie przy swiezynkach... wiecej lezalam bo mialam l4, poprosilam o to bo w pracy mam troche dzwigania wiec wolalam tego unikac, chociaz w niedziele bylam w pracy ale obijalam sie troszke, a laski lataly po oddziale... bralam relanium te 4 dni... i co chwile mi sie spac chcialo... i bylam taka jak na haju :D he he czulam troszke podbrzusze i jajniki ale nie tak czesto...a kiedy ty testujesz?:tak:

Asita i Atena dziekuje za mile slowa :tak:

Atena74 trzymam kciuki za twoja jutrzejsza punkcje !!

pięknie beta przyrasta!! graylacje!
 
reklama
Juhasek, a u Ciebie co tam powiedział doktrorek ?

Hej Dziewczyny, jest szansa na transfer jeszcze w tym cyklu!:-) endo 6mm dla mnie małe ale pracuje nad nim i pęcherzyk mam 16mm;-) kolejn wizyta w piątek:-) Tak bardzo bym chciała by dalej rósł ładnie :-)

*Gratuluje wszystkim pięknych wysokich bet!!


--------------
a co można jeszcze brac na lepsze endo?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki.
W poniedziałek wróciłam z wakacji i dopiero teraz miałam chwilę żeby nadrobić co u Was słychać.

Kasik , Olusia - Dziewczyny obowiązkowo zaczynam od Was. Bardzo bardzo Wam gratuluję. Mówiłam , że jak wrócę z urlopu to już w ciąży będziecie;-). Nawet nie wiecie jak się cieszę. Od kilku dni mam jakiegoś doła i nie wiem czy to przez antyki czy jakiś stres przed stymulacją mi się już udziela:eek:. No ale po zobaczeniu Waszych bet od razu mi lepiej.

Olusia - Ja już byłam pewna że Ci się udało jak mi smska z wynikiem progesteronu wysłałaś:-)

Zula - Jeżeli faktycznie potwierdzi Ci się na kolejnym USG parka to ogromne gratulacje. Normalnie 6 w lotka jak nic:-D

Lilia - Życzę Ci miłego wypoczynku. Koniecznie po Twoim powrocie musimy się spotkać.

Kikifish , Lilia , Zula , Olusia
- Po powrocie Lilii spotykamy się , to będzie jakoś po 24 sierpnia o ile dobrze pamiętam.
 
Do góry