reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptencer - mam do Ciebie pytanko jako znawczyni tematu;-)

Robiłam progesteron i wyniósł 60 ( 6 tydz. c ) 2 tyg wcześniej wynosił 77. Czy ten wynik jest dobry, bo troszkę spadł. Wieszcz coś na ten temat?

Inne kobitki też prosze o opinię:)
ten wynik jest jak najbardziej prawidlowy, nie martw sie malym spadkiem:-)
Jak sie czujesz? Kiedy kolejna wizyta?
 
reklama
ten wynik jest jak najbardziej prawidlowy, nie martw sie malym spadkiem:-)
Jak sie czujesz? Kiedy kolejna wizyta?

No właśnie troszkę mnie martwił, bo niby dlaczego spadł???
betkę mam 25dpt - 8800
czuję się dobrze, nie mam zadnych dolegliwości oprócz bolących piersiątek;-) a wizytę mam jutro.
Twoje samopoczucie domyslam się że wspaniałe??? Ty byłaś niedawno na wizycie, kiedy kolejna? Jak często będziesz mieć wizyty?
 
No właśnie troszkę mnie martwił, bo niby dlaczego spadł???
betkę mam 25dpt - 8800
czuję się dobrze, nie mam zadnych dolegliwości oprócz bolących piersiątek;-) a wizytę mam jutro.
Twoje samopoczucie domyslam się że wspaniałe??? Ty byłaś niedawno na wizycie, kiedy kolejna? Jak często będziesz mieć wizyty?

niestety nie potrafie odpowiedziec na pytanie, dlaczego spadl-> moze pogadaj jutro o tym z lekarzem.
Ja tez mam jutro wizyte, tym razem ostatnio w klinice, w ktorej sie liczylam, a pozniej juz tylko do mojego gina bede chodzic. U gina kolejna mam 18.04, a pozniej 22.04 badanie przeziernosci karkowej w szpitalu.
Co do samopoczucia to b.dobrze, zero dolegliwosci. Tylko latwiej sie mecze i codziennie w ciagu dnia podsypiam z 2 godzinki:-)
Trzymam kciuki za jutrzjsza wizyte:-)
 
niestety nie potrafie odpowiedziec na pytanie, dlaczego spadl-> moze pogadaj jutro o tym z lekarzem.
Ja tez mam jutro wizyte, tym razem ostatnio w klinice, w ktorej sie liczylam, a pozniej juz tylko do mojego gina bede chodzic. U gina kolejna mam 18.04, a pozniej 22.04 badanie przeziernosci karkowej w szpitalu.
Co do samopoczucia to b.dobrze, zero dolegliwosci. Tylko latwiej sie mecze i codziennie w ciagu dnia podsypiam z 2 godzinki:-)
Trzymam kciuki za jutrzjsza wizyte:-)
Napewno go spytam, trzymam kciuki za wizytki:-)
 
Hej dziewczynki....a ja na zastrzykach:)..Gonapeptyl dalej i GonalF....jutro mam wizytę i powiedzą pewnie kiedy punkcja...lekarz przewiduje na 30 marca.....A w ogóle możecie mi napisać jak ta punkcja przebiega???? Mam mieć narkozę ,ale jak Wy przechodziłyście/?? Bolało coś???

jak długo już bierzesz Gonapeptyl i Gonal? a gdzie sie leczysz?
jesli chodzi o punkcję, to tak jak Lolitka napisała, nic nawet się nie zorientujesz że coś siie wydarzyło, tylko sama oprawa jest tak typowo zabiegowa. czyli przebranie się w piżamkę szpitalną, położenie się na samolociku i już....dalej budzisz się za 15 minutek, polezysz, odpoczniesz i do domciu:) nie martw się to naprawdę nic strasznego, jaaaa się boję panicznie zastrzyków i szpitali a teraz sama się z tego śmieję;-) wogóle się nie stresuj:-)


ja właśnie po wizycie u gina, przeżyłam ale i @ jakaś dzisiaj dużo mniejsza a to w sumie 2 dzień, chyba po Gonapaptylu. także badanko spoksik pezeszło. dostałam Gonal i Pergoveris 150 IU raz dziennie po jednym od jutra a Gonapeptyl zmniejszamy do połowy raz dziennie. we wtorek wizyta ponownie. czy któras była w ten sam sposób stymulowana? tzn z takimi dawkami leków? pytałam lekarza kiedy może być punkcja to p[owiedział że może za 4 dni od wtorku jak dobrze pójdzie, hmmm nie za szybko??
 
Hej Dziewczynki! Opowiem wam hita, moja koleżanka starała sie z mezem 15 lat o dziecko ostatnie lata to insemki i in vitro juz nawet nie wiem ile razy wkońcu postanowili odpuścic i zajeli sie adopcją zajeło im to około 2 lat procedury takie porąbane. Wreszcie zaadoptowali 3 m-cznego Karolka a teraz sie dowiaduje ze w niecały miesiac od adopcji jest w ciąży!!!!
Ja jestem w szoku i jestem pewna ze nic juz od nas nie zależy.....A los robi z nami co chce.......
lolitka200 mam nadzieje ze i ty sie doczekasz szczescia od losu !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lolitka

od 12.03 biorę Gonapeptyl raz dziennie jedną całą ampułkę. od dzisiaj będzie to pół ampułki. od jutra biorę raz dziennie Gonal 75 jedną ampułkę i Pergoveris 150 jedną ampułkę. we wtorek do gina,.
 
Do góry