reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gonal czy puregon - i jedno i drugie czyste fsh... 150 to duzo - stad tez estradiol ci skoczyl do wysokiego poziomu i ci cancela zrobili. teraz sie bali i zmniejszyli o polowe przy jednoczesnie dlugim wyciszaniu - i pecherzyki nie rosna. mnie tez podobnie chcieli zrobic na 3 stymulce - przy 1szej mialam wysokie ryzyko hiper i na 3 stymulce obnizyli o 30% gonadropiny. se sama wiecej wzielam i sie to dobrze skonczylo (pod wzgledem komorek) bo jakbym poszla tym co daja to tez bym miala z 5 komorek max
 
reklama
Hejka :-)

Lolitka === przykro mi ze i tym razem sie nie udalo:-(

Dziewczynki mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pomyslnie u mnie....

Trzymam kciuki za wszystkie testujace dziewczynki w najblizszym czasie;-)
Pozdrawiam!!!






 
hej!!! U mnie dziś 8 dpt i kurcze mimo całego mojego optymizmu czuję @ w pobliżu :wściekła/y: . Zero bólu jajników, a przecież miałam hiperkę i dr wyraźnie powiedział że jak maluchy się zagnieżdżą to hiper wróci ze zdwojoną siłą, a tu nic!!! Nawet cycki wróciły już do swojego dawnego rozmiaru i nie bolą :( . Oj,dalej nie dopuszczam do siebie myśli o przegranej, ale....
Nie wytrzymam jednak do poniedziałku. Jak myślicie, jak zrobię test w sobotę to już chyba powinien wyjść???

amalfi - a jakie wyniki ma twój M jeśli można zapytać? Może wcześniej pisałaś ale nie doczytałam:). Mój M ma poniżej miliona, więc tragedia ale lekarz przepisał clostilbegyt, polfilin prolongatum i proviron, do tego jakieś witaminki i wyniki poszybowały w górę. Co prawda nie jakaś straszna rewelacja, ale i ilość i ruchliwość się bardzo poprawiła i mogliśmy podejść do icsi a w poprzedniej klinice powiedzieli nam że nawet na in vitro nie mamy szans i mamy się nie łudzić. Zmieniliśmy klinikę i teraz już czekamy na wynik :)

Zartujesz ze nawet na in vitro mozna sie nie kwalifikowac!!! Moj ma bardzo zle, masakryczne wiec, ale i urolog i moja ginka kazali robic in vitro i dawali namiary na kliniki nieplodnosci, my bedziemy powtarzac niedlugo badanie, czekamy tez na wyniki hormonow itd, a potem beda go leczyc mam nadzieje
 
Hej laseczki:-)
Matko jak tak czytam to jestem w szoku lolita Ty normalnie jak lekarz piszesz, jaka Ty masz wiedze..podziwiam :-)

A mi dalej sie dłuzy..no ale co zrobic...niedługo trzeba bedzie zaczac myslec o Świetach to szybciej czas zleci haha
 
Dzien dobry kobietki :-)

Dzis 11dpt...
Czuje sie hmmm...okresowo :-( Brzuch boli na @,a reszta w sumie bez zmian,jajniki podkowaja,syski bola,mdlosci od rana...ale mysle,ze jak tylko odstwie progesteron,to przylezie @.Dlatego chyba zrobie test w niedziele,bedzie to moj 13dpt.Wole zobaczyc I kreske i wiedziec na czym stoje,niz czekac kolejne dni na @ i ludzic sie,ze nie przyjdzie.Te ostatnie dni sa masakryczne.Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze,ze moglyscie badz mozecie zrobic sobie bete,a ja czekam jak na zbawienie,a w glowie tylko jedno- II kreski. Tyle juz wytrzymalam,wiec wytrzymam i do niedzieli,najwyzej troche oberwie sie mojemu M;-)

Milego weekendu :-)

Milego weekendu dziewczyny
 
asiek
a co mi z tej wiedzy doktorskiej jak ciazy jak nie bylo tak i nie ma. lepiej nie wiedziec i nie myslec niz wiedziec i myslec za duzo

czarny
mnie to ciaza pachnie. w 11dpt to czesto jednak objawy wywolane progesteronem opadaja (bo bez ciazy poziom jego spada tuz przed @). testuj w niedziele smialo
 
Narazie to mnie na @ muli.Zaraz progesteron aplikuje i wezme paracet,az strach isc do kibelka normalnie sie zalatwic:szok: Ostatnia dawka progesteronu w sobote rano. Jutro jade kupic test,jakbym miala go juz w domu,to pewnie dawno bym go uzyla.A tak nie ma testu,nie ma sprawdzenia;-)Test zrobie w niedziele rano i dam znac.
 
Witam dziewczyny dawno nie pisałam wczoraj miałam 1USG jechałam z tą myślą że usłyszę już tętno serduszka wyliczyłam sobie że to 6tc a lekarz obliczył że to dopiero 5tc nie rozumie tego bo licząc tak jak wy żeście radziły to wychodzi 6 tc, punkcje miałam 24.03 a transfer 27.03 powiedział ze na tym etapie ciąży wszystko jest ok pęcherzyk ciąży jest ciałko żółte też następna wizyta za 2tyg, dziwczyny co o tym myślicie straszne się martwię nie wiem jak wytrzymam te 2 tyg, lolitka może ty jakoś to sensownie wytłumaczysz mi z góry dziękuję

czarnykot trzymam kciuki za pozytywnego testa
za resztę dziewczyn również mocno trzymam kciuki oby do przodu trzymajcie się miłego weekendu życzę pa.
 
reklama
Dzien dobry kobietki :-)

Dzis 11dpt...
Czuje sie hmmm...okresowo :-( Brzuch boli na @,a reszta w sumie bez zmian,jajniki podkowaja,syski bola,mdlosci od rana...ale mysle,ze jak tylko odstwie progesteron,to przylezie @.Dlatego chyba zrobie test w niedziele,bedzie to moj 13dpt.Wole zobaczyc I kreske i wiedziec na czym stoje,niz czekac kolejne dni na @ i ludzic sie,ze nie przyjdzie.Te ostatnie dni sa masakryczne.Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze,ze moglyscie badz mozecie zrobic sobie bete,a ja czekam jak na zbawienie,a w glowie tylko jedno- II kreski. Tyle juz wytrzymalam,wiec wytrzymam i do niedzieli,najwyzej troche oberwie sie mojemu M;-)


Milego weekendu :-)

Milego weekendu dziewczyny


Napewno będzie ciążowo:tak:
 
Do góry