reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki ja tak na szybko bo w pracy jestem i mam kupę pracy.
Otóż wczoraj przeżyłam prawie stan przedzawałowy i wylew krwi do mózgu łącznie :szok:
Byłam u swojego doktorka a ten oglądając mój brzusio przez USG nagle stwierdził z oczami jak 5 zł „Ale jaja” Okazało się bowiem że …
MAM DWIE FASOLKI– obu biją serduszka, jedna 4,24 i druga 4,08, serduszka biją jednio 158 i 172. Obie ruszają raczkami i nóżkami :biggrin2:

Okazało się przez dopochwowe nie były obydwie widoczne bo jest jedna za drugą, zresztą w Invimedzie tez mi robili usg i też stwierdzili ciąże pojedynczą.Całe szczęście że już zrobił mi usg przez brzuch.
Mój doktorek stwierdził że jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się odkryć że ciąża jest podwójna w 11/12 tyg. ciąży. Zresztą jest bardzo dobrym specjalistą USG z najlepszego warszawskiego szpitala
Szybko umówił mnie do poradni ciąży mnogiej w tymże szpitalu i już w poniedziałek mam wizytę :)

Nie spałam przez cała noc :szok::szok::szok:
 
reklama
Luize to super wiadomosc.
Dorota po poszerzaniu mam czekac kolejny cykl. Moze w tym roku zalapie sie na transfer...
Milego dnia dziewczynki. Ja jeszcze 2 godziny i mam weekend!
 
jazzabell ale rewelacja !! gratuluje podwojna mamusiu.... :tak: to witaj teraz w klubie....:-) a co to ta poradnia ciazy mnogiej....ja chodze do swojego gina i nie mowil mi o takiej poradni....hmmm? to prosimy o suwaczek.. ktory to twoj tydzien ciazy?

Luize to super wiadomosc... :-) zatem trzymamy kciuki za transfer !!
 
WOW Jazzabell niesamowita historia - jesteś podwójna mamusią
Olusia poznałaś własnie nowy termin - poradnia ciązy mnogiej :-) Nawet nie wiedziałam, że istnieje taka poradnia.

Luize to ja juz zaczynam trzymac kciuki.\

Mdli mnie....
 
dorotav no i jak???? no pisz tu szybko jak czlowieki i ile ich masz w brzuszku?? trzymam kciuki

aisa79 ja umieram dzisiaj, nie dobrze mi....stres, albo grypa nie wiem;-( tez mnie mdli, jestem współ"czująca";-P tylko wolalabym mieć klasyczne mdlosci;-P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry