reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Leczę się w Gamecie Kielce, zakwalifikowałam się do programu rządowego. Miałam tylko 3 komórki, z czego zapłodniły się 2. Obie blastocysty. Jeśli crio nie przyniesie dobrej nowiny zaczynam stymulację od nowa.
Olusia wygląda na to, że będziemy razem testować
 
Martaczi wielkie GRRRRAAAAATTTTTKKKKIIIIII!!!!!!

A ja nadal czekam na @.We wtorek idę do lekarza jak nie dostanę zapytać o co kaman.
 
Martaczi na bete chcialam isc 6 grudnia bo to beda 2 tyg.. ale zrobie wczesniej bo od razu zrobie progesteron i estradiol... a w zasadzie po co robi sie estradiol? bo progesteron zeby zobaczyc czy nie dolozyc lutki sobie.... jaki powinien byc wynik by ewentualna ciaza sie rozwijala?

Siaga witaj... trzymam kciuki za transfer i za wysoka bete :-) he he to super... razem zawsze razniej :-D

Mini gratulacje... beta ladnie przyrasta :tak:
 
Witam dziewczyny. Jestem w trakcie kwalifikacji do programu IVF. ostatnio odebrałam swoje wyniki AMH i niestety wynik kiepski 0,8 ng/ml. :no:
powiedzcie mi czy któraś z Was przy podobnym wyniku podchodziła do IVF i z jakim skutkiem. Czasem myślę, aby te całe starania strzelić w kąt bo i tak z tego nic nie będzie, ale zaraz później myślę sobie, że może jednak dać sobie szansę. Jestem trochę podłamana.
 
Nika13 ja co prawda nie mialam nigdy takiego niskiego Amh... no ale mysle ze chyba mozesz podejsc do zabiegu, co na to twoj lekarz?
 
Minni - !!!

Olusia - to ja już zaciskać kciukasy za jutro !!!

nika13 - im niższe AMH tym ciężej wystumlować komórki do wzrostu. Jak jest bardzo niskie to do rządowego In-vitro nawet nie kwalifikują bo i tak nie ma szans na stymulacje. Co do Twojego to chyba podchodziły dziewczyny z nizszym i cos tam im rosło... Ja mam AMH 1,4 i było ciężko - urosło tylko 7 komórek z czego tylko 3 były dojrzałe.
 
Nika In vitro jest właśnie dla ludzi, którzy mają jakiś problem z poczęciem. Wielu parom to się prędzej czy później udaje, więc trzeba zacisnąć zęby, czasem popłakać sobie i NIE WOLNO się poddawać! Niskie AMH to sygnał, że nie ma czasu do stracenia. Głowa do góry.
 
Esiek dziekuje bardzo :-) a ty kiedy robisz bete?

Ja mialam pierw Amh 4,85 a ostatnio przed In vitro 7,8... wiec troszke duze.... :-)
 
reklama
Nika ja ma 0,5 i nie mam problemu ze stymulacją. Do programu trzeba mieć nie niższe niż 0,5.
Możesz mieć sporo komórek, tylko trzeba wybrać odpowiedni cykl, zbadać ile pęcherzyków masz 1 dnia cyklu i wybrać ten cykl, kiedy będziesz miała dużo. Ja też się przejmowałam moim amh ale byłam u kilku lekarzy i wiem, że nie jest to az tak wielki problem, tylko trzeba się śpieszyć. Kwestia jeszcze tego ile masz lat. Zapytaj doktora o dhea.
 
Do góry