reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

majka - ja wzięłam koszulkę, szlafrok, kapcie, skarpety.

lalka - z tego co kojarzę to endo do transferu powinno być 8-10 mm lub nawet do 12 mm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mmm... - też poproszę kawałek tej Twojej pychotki :-)

chyba wiele zależy od wieku...
no lazania w piekarniku. kto się pisze na kawałek?

Zobacz załącznik 606321

Majka201 - u mnie nic nie trzeba było brać. Jednorazowa spódniczka czy koszulka była na miejscu. Kapcie jednorazowe też. Tylko pamiętać, żeby był wypełniony pęcherz do usg. No i nic więcej.


Dziewczyny a na transfer mam brać ze sobą koszule nocna lub coś innego czy moge być w swoim ubraniu?
 
A ja jutro z rana jadę do Wrocławia na betkę. Podejrzewam, że będę wiedziała dopiero popołudniu ( tak około 12-13). Do tego czasu proszę o pozytywne myśli, fluidki... no i wszystko co może pomóc.
 
reklama
Do góry