reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusia, nom wczoraj na ciebie i twoją betę czekałam aż zasnęłam :-), no ale z rana przed pracą jak co dzień kontrola forum i widziałam wieści od Lilia, że beta szybuje do nieba :-). Jak już pisałam w pracy neta nie mam, średniowiecze, no ale może i lepiej bo nic bym nie zrobiła, chociaż jak są takie dni jak Wasze bety to i tak nie mogę się skupić.:-D

finesse, termin wizyty u gina z ciążą w listopadzie to już przegięcie !! nie masz jakiejś poradni innej ? a jak co to pisz do NFZ, niech coś zrobią. A i maluszek jako że pierwszy to może termin pojawienia się na świecie po drugiej stronie brzuszka przesunąć na kwiecień więc może jednak baranek będzie, kto wie ? :-D

Asita, to choć odzywaj się że żyjecie, jak się czujesz ?

Jo.M, a Ty gdzie się ukrywasz ?
 
Olusia j biore inofolik a to to samo tylko inaczej pisze na ulotce wiec może już nie będę tego pila... a co do DR CZER... ja już ja znam z dawna dawna i dobrego zdania nie mam o niej ale to moja opinia choć myslalam ze się troszkę zmienila na lepsze
nie biore tego encortonu bo chyba już zapozno a pozatym zastanawiałam się jeszcze nad dawka 2.5mg ale tyo chyba za mało tak czy tak jak myślisz??? GRATULUJE SUPER BETKA a po relanium po prostu fajnie jest :)))

alternatywa ja badania niektóre robiłam na wlasna reke a niektrore zlecil mi lekarz w Lublinie i tam wlasnie robiłam badania bo tam miałam znajomości od ciotki i na noce tez miałam się gdzie zatrzymać... wiec ja tak się platalam a recepty jak się upre to już lekarz sam przepisuje bo j już na lekarzy nie licze tak jak LOLITKA dużo się tutaj na forum dowiedziałam i tak wlasnie porobiłam podstawowe przeciwciała które mam ujemne choć tyle

inka mi tez kazali ykac normalny kw foliowy ale ja się uparlam na ten na receptę nikt się nie doczepia do tej mojej mutacji ani jednej ani drugiej wiec nie jesteś sama homocysteine mam w normie wiec każdy to olewa nawet wlasnie ty lepiej mi to wytlumaczylas o tych mikroskrzepach... lekarz z kliniki w ogole nie ma zielonego pojęcia o tym i lykam na wlasna reke i acard i teraz po transferze clexane mam nadzieje ze wlasnie u mnie przyczyna była tych mikrozakrzepow tylko ze nie miałam nigdy zagniezdzenia :((( ja tej biopsji endometrium nie miałam wlasnie się zastanawiałam nad tym choć w mojej klinice się tego zabardzo nie stosuje

kola do Mac... ponieważ długo tam już chodze i efektu zadnego wiec dlatego jestem już tak jakos zle na to wszystko nastawiona :((( a ty gdzie chodzisz jak można wiedzieć swego czasu się zastanawiałam nad zmiana kliniki ale zostałam co dalej będzie nie wiem ... po tylu porażkach chyba mozn mieć mieszane uczucia :(((

ach bo zapomniałam tydzień temu przed punkcja znalazłam jakiegoś immunologa oczywiście już nigdy przenigdy bez polecenia nie pujde do takiego konowała powiedzila mi ze jeśli tyle porażek miałam z in vitrem to zebym dala sobie spoko bo po prostu pisane jest mi ze nie będę miała dziecka a nawet jak się uda to po tylu latach leczenia może być dziecko niepełnosprawne i to dopieo będzie tragednia wyszłam od niej z rykiem a mój M myslalam ze ja tam zaraz rozszarpie masakra jakas o mutcji tez mi nie wyjasnila bo ona na niej si w ogole nie zna nie wie co to jest a ja poszlam po prostu się dopytać czy jeszcze jakies badania wykonc przed punkcja i tyle się dowiedziałam MASAKRA
 
Ostatnia edycja:
DOROTA u mnie ok ;-) dzidziolek rośnie w piątek idę do gina i mam nadzieje że dzidzia zdradzi kim jest bo mój mąż nie może się doczekać :-D ach te chłopy :p
 
dzisiaj 3 dzień z olejem lnianym i tylko raz mnie zemdliło, coraz lepiej, jednak człowiek powoli do wszystkiego się przyzwyczai, nawet do paskudztwa. Jestem z siebie dumna ;-)
 
A mi sie troszke kimnelo, przyszedl moj z pracy, dalam obiadek i poszlismy na lody i na spacerek.... wlasnie wrocilam do domku.....:-) ale juz czuje zmeczenie....

Dorota - nasza Jo.M jest na urlopie....:tak:oooo pijesz olej :tak:

finesse wizyta u lekarza w listopadzie? to juz jakies przegiecie...i to w ciazy no jakas masakra co sie dzieje !!:angry:

mi mi mysle ze teraz juz za pozno na encorton... chyba ze bedziesz podchodzic do crio... tak tak inofem i inofolic to samo :tak:
 
reklama
Olusia, no faktycznie Jo.M. jest na wakacjach, teraz mi się przypomniało jak napisałaś :-) Piję ten olej, w końcu zaczęłam bo już 3 tygodnie stał w lodówce i mnie straszył, tyle dziewczynom pomógł to może i mnie pomoże. :-)
I dostałam w aptece witaminę E 400 mg, myślałam że muszę mieć na receptę ale pani chętnie mi sprzedała nic nie mówiąc, więc kolejny tabs do kolekcji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry