reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moja beta z piątku 38 w 8dpt. Progesteron delikatnie wzrósł ale wciąż bez szału- 13ng/ml. Czekam dzisiaj na wynik kolejnego badania. Wczoraj dostałam zawału bo zauważyłam bardzo delikatne jasnobrazowe plamienie. Trwało może pół godziny. Było tego bardzo mało ale z uwagi na mój niski progesteron wystarczyłam się bardzo. Na szczscie bez zadnego bolu. dzisiaj po wynikach napisze do lekarza i dowiem się co i jak. Czy któraś miała takie niewielkie jednorazowe plamienie?
 
Kochane zycze powodzenia dzisiaj :) wysokich bet :)

Trzymajcie kciuki i za mnie bo wlasnie czekam na kolposkopie zeby zobaczyc co za paskuda zepsula mi wynik cytologi. Trzymajcie kciuki zeby tam nic nie bylo

Trzymam trzymam!
Bardzo zepsuła ten wynik? Nie martw się, na pewno poprzednia cyto nie miałaś dawno i nic naprawdę paskudnego wykluć by się nie zdążyło !


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Dzień dobry,
pojechałam wczoraj z mężem do szpitala. Postanowiliśmy, że pojedziemy do szpitala ginekologiczno-położniczego, mamy nie daleko ok 45 km więc pomyślałam, że niedziela, itp. więc tak będzie lepiej...
Powiem Wam, że masakra. Lekarka straszna! Na wstępie przywitała mnie, czy wiem że In Vitro ma tylko jakieś może 30% szans....ja jej na to, że ja w tym momencie jestem na takim etapie jak wszystkie kobiety wczesna ciąża....do tego poparzyła na betę i mówi "wie Pani że tu nie ma już szans na ciąże?"... maskara i najlepsze "powinnam panią zostawić, ale nie mamy żadnych łóżek wolnych" tragedia rozpłakałam się....
Zrobiła mi USG oczywiście nic nie było widać tylko powiększony nieznacznie trzon macicy i śluzówka pogrubiona. Stwierdziła, że reszta nic na razie wskazuje żeby się coś działo. Nie można oczywiście np. wykluczyć ciąży pozamacicznej, ale na to za wcześnie bo nic nie widać. Kazała mi zażyć paracetamol i tyle:( wypisała papiery kazała się podpisać i cześć...
Tragedia w takim szpitalu myślałam, że to będzie inaczej wyglądać. Było mi bardzo przykro.
Dziś brzuch boli mniej choć noc zarwana plamienia ustały. Zaraz jadę na betę choć nie chcę strasznie:(
Kochana, strasznie Ci współczuję, trzymam kciuki za dzisiejszy przyrost!
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

I IVF - mój Bąbelek ma 14 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Kochane zycze powodzenia dzisiaj :) wysokich bet :)

Trzymajcie kciuki i za mnie bo wlasnie czekam na kolposkopie zeby zobaczyc co za paskuda zepsula mi wynik cytologi. Trzymajcie kciuki zeby tam nic nie bylo
Gosia, ja rzadko się udzielam, ale zawsze mocno trzymam za Ciebie [emoji110][emoji110]

I IVF - mój Bąbelek ma 14 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Witajcie
Ja rozmawiałam z lekarzem że chcemy nadal próbować leczyć się i walczyć o dzidzie.Moze nie in vitro ale szukanie przyczyn niepowodzeń i próby walki z nimi ;)
I Lekarz kazał zrobić następujące badania;

Pani:
- MTHFR
- p/ciała kardiolipiniowe IgG , IgM
- Antykoagulant toczniowy
- p/ ciała przeciwko beta 2 glikoproteinie
- Homocysteina
- p/ciała ANCA
-Białko C białko S
-gen mutacji protrombiny 20210A, mutacja czynnika V Leiden

PAN
Badania nasienia : SCD, MSOME

Czy któraś robiła i wie co to za badania i ile kosztują?

Hej Kaczorku
Robiliśmy pakiet PAN
Każde chyba 200 w Invimedzie. MSOME to w baaardzo dużym powiększeniu plemniki sa skanowane pod kontem prawidłowej morfologii. Klasyfikacja na 4 grupy A B C D. U nas wyszło prawie same D i odrobina c i byliśmy załamani (tydzień po tym jak w morfologii 0%) No ale mimo wszystko nie minęły 3 miesiące a ja byłam w ciąży naturalnej, rozpoczęliśmy suplementację od razu. A SCD to chyba badanie fragmentacji chromatyny. Ważne, bo mówi o tym, czy plemniki niosą zdegenerowany materiał genetyczny. To nam wyszło bardzo dobrze, robiliśmy oba jednocześnie.

Homocysteiny w Medicover jakieś 45zł.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Witajcie
Ja rozmawiałam z lekarzem że chcemy nadal próbować leczyć się i walczyć o dzidzie.Moze nie in vitro ale szukanie przyczyn niepowodzeń i próby walki z nimi ;)
I Lekarz kazał zrobić następujące badania;

Pani:
- MTHFR
- p/ciała kardiolipiniowe IgG , IgM
- Antykoagulant toczniowy
- p/ ciała przeciwko beta 2 glikoproteinie
- Homocysteina
- p/ciała ANCA
-Białko C białko S
-gen mutacji protrombiny 20210A, mutacja czynnika V Leiden

PAN
Badania nasienia : SCD, MSOME

Czy któraś robiła i wie co to za badania i ile kosztują?

Bardzo sie cieszę ,ze sie nie poddajecie [emoji3] !! a zostaliście w Invimedzie czy zmiana kliniki?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Do góry