reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć dziewczyny, nie było mnie parę dni a widzę że mam duże zaległości w nadrabianiu wiadomości :) u mnie bardzo dużo się czuje, od poniedzialku mam straszne mdłości i z tego powodu nie mam czasu wejść na komputer bo się bardzo źle czuję, całymi dniami leżę, wymiotuję i tak w kółko, boję się nawet do sklepu wyjść bo nie wiem czy zdaże wrócić do domu bez zygania po drodze :( :) no ale takie uroki ciąży, wczoraj byłam na wizycie u lekarza NFZ i powiem wam ze nie żałuje decyzji !!!!!!! facet miły, kompetentny, nie muszę o nic go pytać bo wszystko mi sam odpowiada wcześniej. Zrobił mi USG, okazało się że będą bliźniaki :) :) dwujajowe, dwukosmówkowe i dwoowodniowe :):) powiedział że jest duża szansa że oba się rozwijać będą dobrze, dzięki temu że są w dwóch woreczkach, na razie jestem w szoku [emoji14] widziałam dwa serduszka, termin porodu mam na 22.11.2017 :) nie załuję decyzji że poszłam do niego, przepisał mi skierowanie na badania - glukozę, toksoplazmę, morfologię i mocz. Bez problemu będę miała darmowe, a od kliniki u lekarza bym musiała za wszystko płacić ...;/ dał mi zaświadczenie o ciąży, bo potrzebuję do urzędu pracy i bez problemu będzie mi zapisywał luteinę też refundowaną, także jeżdżenie po klinikach nie ma sensu. Kolejne USG mam 10.04., jakby coś się działo, ale odpukać będę chodziła tutaj prywatnie w moim mieście, bo i tak bym nie była wstanie dojeżdżać tak daleko do kliniki... :( a teraz poczytam zaległości co u was się dzieje bo nie jestem w temacie :):) trzymajcie się !!!
Jak ja ci zazdrosze :) Niech maluchy rosna zdrowo!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny, nie było mnie parę dni a widzę że mam duże zaległości w nadrabianiu wiadomości :) u mnie bardzo dużo się czuje, od poniedzialku mam straszne mdłości i z tego powodu nie mam czasu wejść na komputer bo się bardzo źle czuję, całymi dniami leżę, wymiotuję i tak w kółko, boję się nawet do sklepu wyjść bo nie wiem czy zdaże wrócić do domu bez zygania po drodze :( :) no ale takie uroki ciąży, wczoraj byłam na wizycie u lekarza NFZ i powiem wam ze nie żałuje decyzji !!!!!!! facet miły, kompetentny, nie muszę o nic go pytać bo wszystko mi sam odpowiada wcześniej. Zrobił mi USG, okazało się że będą bliźniaki :) :) dwujajowe, dwukosmówkowe i dwoowodniowe :):) powiedział że jest duża szansa że oba się rozwijać będą dobrze, dzięki temu że są w dwóch woreczkach, na razie jestem w szoku :p widziałam dwa serduszka, termin porodu mam na 22.11.2017 :) nie załuję decyzji że poszłam do niego, przepisał mi skierowanie na badania - glukozę, toksoplazmę, morfologię i mocz. Bez problemu będę miała darmowe, a od kliniki u lekarza bym musiała za wszystko płacić ...;/ dał mi zaświadczenie o ciąży, bo potrzebuję do urzędu pracy i bez problemu będzie mi zapisywał luteinę też refundowaną, także jeżdżenie po klinikach nie ma sensu. Kolejne USG mam 10.04., jakby coś się działo, ale odpukać będę chodziła tutaj prywatnie w moim mieście, bo i tak bym nie była wstanie dojeżdżać tak daleko do kliniki... :( a teraz poczytam zaległości co u was się dzieje bo nie jestem w temacie :):) trzymajcie się !!!
Super takie wiadomości lubię, kochana gratulacje bliźniaków :-*
 
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)

A my się chyba powinnyśmy kojarzyć. :) Myślałam o Tobie, jak tam wszystko przebiegło :)
 
reklama
Sol i reszta Forumowiczek- no właśnie dziś w nocy spotkało mnie coś bardzo dziwnego zawsze tak nad ranem koło 4:00,5:00 obudzę się i muszę iść do ubikacji, więc dziś w nocy wstałam jak zawsze, kiedy doszłam do ubikacji to myślałam że już z niej o własnych siłach nie wyjdę, tak strasznie słabo mi się zrobiło, mroczki przed oczami i oblalam się takim zimnym potem do pokoju doszłam po omacku dobrze że ze schodów nie spadłam, położyłam się na łóżku i tak strasznie mi nie dobrze było nie wiedziałam co się dzieje, ogółem jakaś słaba jestem dzisiaj i blada jak ściana, jeśli chodzi o piersi to może są troszkę twardsze niż zwykle ale nie dużo, no i jeszcze te globulki jak na początku w miarę dobrze mi się je aplikowalo tak od wczoraj mam problem tak jakby było tam wszystko strasznie opuchnięte...Więc zrezygnowałam z aplikatora i wkładam paluszkami... Jak na objawy to chyba za wcześnie transfer był we wtorek czyli dziś dopiero 3dpt...Miałam transferowane 2zarodki 3dniowe.
Dziewczyny miałyście takie objawy...:unsure:
Kurczę ja miałam podobne objawy ale dopiero w ciąży.
Albo to dobry znak albo może Teoj organizm jest troszkę osłabiony.
Nie masz jak się skontaktować z lekarzem żeby się upewnić?
Jak się teraz czujesz?
Ściskam mocno
 
Do góry