reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jesli lekarz zalecil dodatkowa bete zrob ja. Rozne cuda sie tu zdarzaly, ale spadek bety nie napawa optymizmem. Nie bede klamac, ze napewno bedzie dobrze.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak mysle. No coz, aby tylko krwawienie szybko przyszlo. A czy ono moze przyjsc jesli jeszcze biore Luteine (kazali...)? Czy dopiero gdy odstawie (jakos nie umiem teraz myslec logicznie...)? Czy Luteina opoznia krwawienie po nieudanym transferze?
 
reklama
Tez tak mysle. No coz, aby tylko krwawienie szybko przyszlo. A czy ono moze przyjsc jesli jeszcze biore Luteine (kazali...)? Czy dopiero gdy odstawie (jakos nie umiem teraz myslec logicznie...)? Czy Luteina opoznia krwawienie po nieudanym transferze?
Tak, ale stosuj sie do zalecen lekarza. Jesli masz brac jeszcze 2 czy 3 dni, wez.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz na początku powiedział, ze za 2 cykle ale potem jak przyszłam z wynikami stwierdził ze może uda sie w następnym. Na wizycie kontrolnej okazało sie jednak, ze nie bardzo, Endometrium zerowe, brak pęcherzyka totalnie jałowy cykl. Organizm sie wyciszał po stymulacji. No i rozpisał mi leki na cykl sztuczny, czekam teraz na moje upragnione @. No i powiem szczerze żeby umilić sobie czas dużo imprezuje, spotykam sie ze znajomymi, nawet udało mi sie upić raz czy dwa.
emoji13.png
. No bo w końcu jak sie uda to długo nie poszaleje ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój lekarz t
Łoo wygralas konkurs... ile.sie nadaje do zaplodnienia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem bo w sumie to lekarz nic mi nie powiedział... wiem że pobrali 6 do zapłodnienia a za 6 dopłaciliśmy żeby zamrozili w razie czego.
Moja punkcja trwała ponad 40 minut...naprodukowałam się konkretnie:p jak mój organizm tak reaguje to transfer chyba za pół roku będę miała zanim się uspokoi...
 
Jakie leki przyjmujesz Emeczka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jakie leki przyjmujesz Emeczka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Na stałe nie przyjmuję żadnych leków, tylko suplementy: kwas foliowy, Wit. D3 2000, koenzym q10, Dhea i melatoninę. Nie mam problemów z tarczycą i właściwie żadnych innych problemów zdrowotnych. Jestem szczupła( mimo tych 7 dodatkowych kilogramów po lekach), zdrowo się odżywiam, uprawiam sport.W mojej rodzinie bliższej i dalszej wszyscy zdrowi, żadnych chorób genetycznych.moje siostry mają zdrowe dzieci poczęte drogą naturalną 1-3 cyklu starań. Mąż również zdrowy- jednak babcia chora na cukrzycę typu II z nadciśnieniem- nie wiem czy to może mieć jakiś wplyw na nasze niepowodzenie. Słyszałam, że jeśli zarodek przestaje się rozwijać po 3 dniu( a tak mogło być) to przyczyną może tkwić w nasieniu.
 
reklama
Do góry