reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane pochwale sie bo tak sie ciesze ze antybiotyki poprawily jakosc ilosc i ruch plemnikow
smile.gif
huraa
I tak mamy morfologie 18%
Prawidlowy akrosom w 54% plemnikow
Pojawilo sie troche plemnikow o ruchu postepowym wolnym hehe wolne plywaki
A to dopiero 2 tygodnie po antybiotyku licze na dalsza poprawe do czasu punkcji
Poprawa jest moze nie wielka w porownaniu do nasienia w ktorym nie ma problemu ale dla nas jest duza
smile.gif

A mowia ze z nasieniem niewiele da sie zrobic
Odliczam dni do wtorku i uruchamiam machine czas start stymulacji
smile.gif

Cudzie trwaj :)
super poprawa! :)

właśnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, jestem mega pzrezszcześliwa, nigdy nie miałam takiego odczucia do tej pory.Ta chwila otwierania wyników bety online najwspanialszy moment w życiu jak do tej pory. Jeszcze nikomu nie mówiliśmy, czekamy na trzecia weryfikacje.
Gratulacje :) skakałaby do nieba i tez nie potrafiłabym tego zatrzymać dla siebie :)

7dpt beta 88
9dpt beta 200
16dpt beta 3240
19dpt Beta dzis 14.302
Dziś znów ja widziałam ;)
Pięknie rośnie!!!!

Dzięki! :)

Nasze maleństwo :* 3.17 cm
Śliczny miś haribo :)
Tak czy inaczej zalecam badania o których pisała Gosiu bo to może być odpowiedź na niepowodzenia. Ja wdrozylam wszystko o czym pisałam plus heparyna i witaminy A homocysteine mam na poziomie 3.3 [emoji6] aaaa i mam mutacje mthfr heterozygotyczna

[emoji127] 28.10.2017
Ja z wyniku 10,4 po roku mam 5,9. Brałam witaminy w formie metylowej b6, b9 i b12. Mam mthfr a i c hetero.

Dziewczynki czy któraś z was miała przed in vitro przeciwciała HCV w organizmie.?Wyszly mi z badań i dziś lekarz powiedział,ze nie wie czy nie będziemy musieli przesunąć transferu bo tu chodzi o moje zdrowie.... Ale ja nie chcę ja już tyle czekam.... [emoji21][emoji33][emoji24]zrobilam dokładniejsze badania RNA HCV dziś czekam na wyniki... A mam już fajnych 10 pecherzykow, które pięknie rosną [emoji5]️

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, musiałam i ja i mąż robić hcv.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
super poprawa! :)


Gratulacje :) skakałaby do nieba i tez nie potrafiłabym tego zatrzymać dla siebie :)


Pięknie rośnie!!!!


Dzięki! :)


Śliczny miś haribo :)

Ja z wyniku 10,4 po roku mam 5,9. Brałam witaminy w formie metylowej b6, b9 i b12. Mam mthfr a i c hetero.



Tak, musiałam i ja i mąż robić hcv.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale czy miałaś źle wyniki bo mi takie wyszły tzn wyszły przeciwciała, a to oznacza, że może być wirus w organizmie i tego się boję.... Dlatego pytam czy ktoś z was miała źle wyniki HCV?


Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musze to z siebie wyrzucić.W poniedzialek beta, samopoczucie nadchodzacego okesu.Na dodatek zmarla babcia mojego męża i on zastanawia sie nad wyjazdem jutro na jej pogrzeb.Ze wzgledu na to ze mieszkamy w Paryzu nie wroci z dnia na dzien a ja tak bardzo boje sie zostac z tym sama.Nie chce go zatrzymywac bo wyszlabym na hipokrytke mowie mu "jedz jesli potrzebujesz tam byc"a serce krzyczy"nie zostawiaj mnie samej".Dawno nie czulam sie taka bezradna..
Kochana nie jesteś sama, jesteś z nami... :)
 
W porownaniu do endometriozy to jest to pikus moze utrudnic ale nie wyklucza ciazy. Mutacje mthfr ma wiekszosc spoleczenstwa a dzieci sie rodza i sa zdrowe. Jak juz wspomnialamam homozygote czyli po 1 uszkodzonym genie od kazdego z rodzicow a maja oni 3 dzieci i nie bylo problemu z zajsciem donoszeniem ciazy. Mutacja i podwyzszona homocysteina jest grozniejsza dla nas dla ich posiadaczy bo podwyzsza ryzyko zakrzepicy udaru i zawalu we wczesnym wieku. Moi rodzice obydwoje sa po zawale jak tak sie przyjrzec skoro juz ja mam potwierdzona mutacje to ze strony mojej mamy wszyscy mieli problem czy to z zakrzepica albo sa po zawale. U taty tez u rodzenstwa sa jakies tam problemy.
Jest to tez wazne zeby wiedziec o tej mutacji bo mi genetyczka powiedziala ze jal tylko zajde w ciaze to mam sie stawic do 10 tygodnia i bede pod opieka poradni
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie [emoji4] u mnie jednak nikt nie miał takich problemów [emoji53] znalazlam tez informacje ze podwyzszona homocysteina występuje u osób palących, co nie ma nic wspólnego z genami. . Ehh wstyd się przyznać ale palilam kilka lat.. odkąd rozpoczęliśmy intensywne starania rzucam.. ale no co będę oszukiwać czasem jeszcze się zdarzy zgrzeszyc , czy to może faktycznie być przyczyną? [emoji52]
 
reklama
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie [emoji4] u mnie jednak nikt nie miał takich problemów [emoji53] znalazlam tez informacje ze podwyzszona homocysteina występuje u osób palących, co nie ma nic wspólnego z genami. . Ehh wstyd się przyznać ale palilam kilka lat.. odkąd rozpoczęliśmy intensywne starania rzucam.. ale no co będę oszukiwać czasem jeszcze się zdarzy zgrzeszyc , czy to może faktycznie być przyczyną? [emoji52]
Nie raczej watpie ja tez palilam ladnych parenascie lat
Zrob badania nawet na wlasna reke wazne zeby wiedziec przed podejsciem i wlaczyc suplementacje.
Homocysteina podwyzsza ryzyko zakrzepicy zawalu i udaru co nie znaczy ze kazdy z podwyzszona homocysteina bedzie to mial. Ale lepiej wiedziec i zapobiegac
 
Do góry