reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znalazłam w starej ksiażeczce zdrowia, że byłam szczepiona na wzw typu b. Ufff a już sie stresowałam. Jutro ide na badania które musze mieć do anestezjologa. I zaczynam sie denerwowac. Siedze w pracy a myślami jestem gdzie indziej... Znowu u mnie wszyscy wiedzą, jakoś nie ukrywamy się z invitro.
 
Hej wszystkim!
Krwawienie przeszlo w plamienie dzis, ale czuje, ze sie rozkreca... :baffled: Klinika poinformowana, jutro czekam na info co dalej, ale chyba bedzie transfer numer 2 po najblizszej owulacji (daj Boze!). U nas w ogole nie ma mowy o transferze dwoch blastocyst... :dry: Mam jeszcze 4 zamrozone, ale tu tylko jedna mozna...

Pierwszy transfer to była wogóle jedna wielka porażka... szkoda że nikt się nie liczy z naszą wytrzymałością, juz bie mówiąc o poniesionych kosztach, tak bardzo chce wierzyć że tym razem będzie dobrze - postanowione, we wtorek robię betę;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia! :-)
U mnie 7 dpt blastki beta 88 . Przy blastkce powinna być już w 6 dniu przynajmniej 15 - podobno. A co do Twojego Endo w poprzednim transferze u mnie w klinice by Ci transferu nie zrobili bo uważają że prawidłowe Endo to 8-14 mm trzyliniowe. Dopuszczalne 7 i 15 w wyjątkowych sytuacjach . Ja w dzień transferu miałam 10 mm

Tyle sie mozna od Was nauczyc! :-) U nas nawet nie informuja o takich rzeczach. Bety nie mozna sobie ot tak zrobic, trzeba doslownie debic skierowanie (przy IVF mysle sobie, ze to powinna byc norma), wszystko idzie przez lekarza... Mowia tu tez, ze 8 dpt to za wczesnie na bete... :confused::confused::confused: Dziwne to, ale ja jestem w tej kwestii zupelnym swiezakiem.

Ja zrobię chyba w 7dpt, czyli czwartek, tak żeby móc powtórzyć ewentualnie w sobotę.
Powodzenia i Tobie :-)

Trzymam kciuki za Wasze podejcia! I tez ciesze sie, ze tu trafilam! :-)
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
Ojej wszystko szło jak powinno; ( przyrost bety, widoczny pęcherzyk, aż się nie chce wierzyć, bardzo mi przykro

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
Brak mi słów...[emoji26] tak straszenie mi przykro.
 
reklama
Cześć :) w poniedziałek mam punkcję [emoji32] stresuje się bardzo. Mogłybyście mi mniej więcej napisać jak to będzie wyglądało? Czy boli? Wszystko to dla mnie jest nowe, a potoczyło się tak szybko [emoji87] na początku maja zaczęłam stymulację, a w środę podobno transfer ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry