reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem czy można się przyzwyczaić do porażek, ale chyba muszę, całe życie pod górkę. Nic innego mam nie pozostało jak korzystać z życia....tylko jeszcze trzeba na to znaleźć czas....
 
Już powinno być coś widać
Ja mam się zgłosić na pierwsze USG 28 dpt, tzn. najpierw lekarz tak mówił a potem powiedział, żeby być później no ale zdążyłam się już zarejestrować i powiedział, żeby w takim razie już nie zmieniać terminu. No to już nie wiem czy jest sens iść 28 dpt czy poczekać jeszcze kilka dni.
 
Nie wiem czy można się przyzwyczaić do porażek, ale chyba muszę, całe życie pod górkę. Nic innego mam nie pozostało jak korzystać z życia....tylko jeszcze trzeba na to znaleźć czas....
Nie mów tak, droga do macierzyństwa w naszym przypadku jest długa i kręta. W efekcie wszystkie damy radę i tego musimy się trzymać.

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja mam się zgłosić na pierwsze USG 28 dpt, tzn. najpierw lekarz tak mówił a potem powiedział, żeby być później no ale zdążyłam się już zarejestrować i powiedział, żeby w takim razie już nie zmieniać terminu. No to już nie wiem czy jest sens iść 28 dpt czy poczekać jeszcze kilka dni.
Zobaczysz swoje wyczekane serduszko, zobaczysz :-)
Nie mów tak, droga do macierzyństwa w naszym przypadku jest długa i kręta. W efekcie wszystkie damy radę i tego musimy się trzymać.

[emoji127] 28.10.2017
Ja już nie będę próbować. To była nasza ostatnia kropeczka.
 
Moja lekarka była pewna sukcesu. Ja wolałam poczekać do wyników. Zrobiłam wszystko co mogłam. Rozumiem Cię.
Ale mój mąż sugeruje adopcję bo widzi ile mnie to kosztuje, a i on miał wielką nadzieję. Też to przeżywa chociaż nie płacze jak ja...
To jest okropne, jaka to wszystko ma cene, ile lez sie przy tym wylewa... Zycze Wam, zeby sie udalo - niewazne jaka droga! :) Nasi mezowie tez naprawde maja ciezko - widzac nas i nie potrafic pomoc w zaden sposob... Ja zaczelam czytac o nawykowych poronieniach i przyczynach immunologicznych, i az sie boje, jak to wszystko czytam... Mam nadzieje, ze moja corka kiedys zazna rodzenstwa... :hmm::hmm:
 
Ja mam się zgłosić na pierwsze USG 28 dpt, tzn. najpierw lekarz tak mówił a potem powiedział, żeby być później no ale zdążyłam się już zarejestrować i powiedział, żeby w takim razie już nie zmieniać terminu. No to już nie wiem czy jest sens iść 28 dpt czy poczekać jeszcze kilka dni.
Ja 29dpt dwoch blastek słyszałam dwa serduszka

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry