reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jednak nie zdecydowalismy sie na badanie PGS.I nie bede czekala jedengo cyklu na wszczepienie jajeczek (o ile jakies wychoduje dowiem sie w ten piatek czy leki zostaly dobrze dobrane) Jezli bedzie wszystko ok i jakies sie zaplodni to po ilu dniac je wszczepiaja? Ja to wyglda pozniej 3eba lezec? byc na l4? Mam bardzo stresujaca prace w trybie siedzacym i sie zastanawiam co zrobic. Dziekuje za odp
 
Dziewczyny dziś mam 11dc jestem na estrofemie 3x1 transfer prawdopodobnie w piatek i mam wyniki badan progesteron 0,05 mg/ml a estradiol 265 pg/ml nie mam pojecia czy te wartosci sa ok zwlaszcza progesteron
 
Hehe możemy sobie przybić piątkę [emoji16] ja mam fioła na punkcie tego, że mogę mieć puste jajo płodowe

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
oby nas to nie dotknęło. Ja mam fobie na tym punkcie. Niezmiernie sie ciesze ze beta rośnie i jednocześnie obawiam się pustego jaja. Za dwa tygodnie się okaże:)
 
oby nas to nie dotknęło. Ja mam fobie na tym punkcie. Niezmiernie sie ciesze ze beta rośnie i jednocześnie obawiam się pustego jaja. Za dwa tygodnie się okaże:)
A kiedy miałaś transfer?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry