reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczyny. Jak ten czas leci już jutro punkcja. Stres że strachem i nadzieją że się uda. Ciężko myśleć o czym innym. Ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam
3mamy kciuki z Asia..Żeby poszło gładko i jajeczek było bardzo dużo[emoji5] [emoji11] [emoji11]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
3mamy kciuki z Asia..Żeby poszło gładko i jajeczek było bardzo dużo[emoji5] [emoji11] [emoji11]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Dziękuję Wam bardzo również trzymam kciuki za Was i życzę dużo zdrowia siły i wiary. Wiara czyni cuda. Pozdrawiam gorąco.
 
W kwietniu miałam inv w parensie teraz we wrześniu novum zostały jeszcze dwa podejścia krio tylko sił trochę brak i nadzieii no cóź nastawiam się na histero w styczniu a później criotransfer. Trzymam kciuki za wszystkie bety
Cześć!nadzieja to podstawa Kochana choć czasem o nią ciężko...dwa podejscia to dużo! A co jest przyczyną niepłodności w Twoim przypadku?...jesli można wiedzieć oczywiście.. ;)
 
Moje drogie wojowniczki,
Wybaczcie, że tak długo nie pisałem ale czuję się bardzo źle po szpitalu.. najpierw miałem pełno wody w nogach, w piątek napuchł mi brzuch że Aśka się śmiała iż to ja noszę ciążę..bol przy tym nieziemski.. w sobotę było lepiej ale pojawiła się ponad 38° gorączka której nie umiemy zbić.. Aśka ciągle mnie męczy szpitalem ale po ostatnich doświadczeniach nie dam im się zabić!! Póki Temp nie przekroczy 40 to nigdzie nie jadę..
Tak zbiórka trwa i sami jesteśmy zdumieni jej rozmiarem, wysyłam z Asia informacje gdzie się tylko da.. niestety napisałem do grona celebrytów od Lewandowskiego przez Gessler po gwiazdy muzyki i nikt się nie zainteresował a prosiłem tylko o udostępnienie nie o pieniądze [emoji17]
Ale tak jest kto nie ma ten da a kto ma to wisi mu to...
Jakoś wspólnie damy radę dziewczyny! Dziś Asia pisała z jedną osobą, jej mąż też miał raka kilka przerzutów itd..Nie dawano mu więcej jak 2mce..Po zakupie 4 dawek Nivolumab-u zostały w nim jedynie 2 małe zmianki w węzłach..
Może i my tego doczekamy!

Wogole gratuluję wszystkim nowym mamą, nam niestety znów się nie udało...[emoji26]
Buziaki dla Was,
Dami

PS. Teraz jestem gorący chłopak 39,4°...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Trzymajcie się tam Kochani! Wiesz co mega lipa z tymi celebrytami...Ja na\piszę wiadomość z prośbą o udostępnienie do jednej znanej osoby z którą troszkę kiedys wiadomości wymieniłam i mam nadzieję że udostępni post. Tylko czekam chwilę bo miała wypadek i chcę żeby ochłonęła i wróciła do domu ze szpitala:)
 
D
Moje drogie wojowniczki,
Wybaczcie, że tak długo nie pisałem ale czuję się bardzo źle po szpitalu.. najpierw miałem pełno wody w nogach, w piątek napuchł mi brzuch że Aśka się śmiała iż to ja noszę ciążę..bol przy tym nieziemski.. w sobotę było lepiej ale pojawiła się ponad 38° gorączka której nie umiemy zbić.. Aśka ciągle mnie męczy szpitalem ale po ostatnich doświadczeniach nie dam im się zabić!! Póki Temp nie przekroczy 40 to nigdzie nie jadę..
Tak zbiórka trwa i sami jesteśmy zdumieni jej rozmiarem, wysyłam z Asia informacje gdzie się tylko da.. niestety napisałem do grona celebrytów od Lewandowskiego przez Gessler po gwiazdy muzyki i nikt się nie zainteresował a prosiłem tylko o udostępnienie nie o pieniądze [emoji17]
Ale tak jest kto nie ma ten da a kto ma to wisi mu to...
Jakoś wspólnie damy radę dziewczyny! Dziś Asia pisała z jedną osobą, jej mąż też miał raka kilka przerzutów itd..Nie dawano mu więcej jak 2mce..Po zakupie 4 dawek Nivolumab-u zostały w nim jedynie 2 małe zmianki w węzłach..
Może i my tego doczekamy!

Wogole gratuluję wszystkim nowym mamą, nam niestety znów się nie udało...[emoji26]
Buziaki dla Was,
Dami

PS. Teraz jestem gorący chłopak 39,4°...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Dami czy jak uzbieranie 15 tys euro to ruszacie z pierwszymi wlewami tego leku? Jak to wyglada?
 
reklama
Do góry