reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
kochana przykro mi bardzo... jestesmy z toba ... trzymaj sie

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...
kochana sciskam kciuki .. teraz odpoczywaj i dojdz do siebie

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja już po 1wszej infuzji.. kurcze na początku nic nie czułem ale pod wieczór totalnie mnie rozłożyła gorączka i ból mięśni..Takie delikatne skutki uboczne[emoji6] dziś już jest trochę lepiej tylko brzuch mam wciąż opuchniety i to mi doskwiera. Przepraszam że tak nie pisałem ale przez ostatni czas nie miałem wogole siły zaglądać w telefon, ledwo co z Aśka się kontaktowalem bo codzienny ból tak mi ostro w kość dawał. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i bardzo Wam dziękuję za Wasze kciuki które zaciskacie[emoji2][emoji8] oby teraz nie było za późno i terapia się udała. Póki co mam ją uznaną na 3mce tylko.. buziaki[emoji8][emoji8]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Dziewczyny czy przyczyną niepowodzenia transferu może być np. Zwykle przeziębienie? Gratuluje wszystkim przyszłym mamusią!!! Dami Asia trzymajcie się dzielnie :* reszta nie poddawać się! cyc w górę i do przodu :)
kochana przyczyn moze byc wiele .. niestety ja tez szukałam przyczyny 2 krotnego negatywa i nie wiafomo dlaczego do dzis... no my sie trzymamy jakos @dami po wczorajszym wlewie bardzo cierpi.. mamy nadzieje ze lek mu pomoze i przestanie cierpiec...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam jeszcze przed punkcja ustalone, ze jeden będzie podawany :) to Twoje 1 podejście?
Tak. Pierwsze.
To zostań tam gdzie jesteś jak najdłużej...najlepiej do wizyty serduszkowej:)
Heh. Postaram sie.

@misis188 doktor powiedzial ze jak bardzo chce relanium to da ale nie widzi potrzeby. Wiec powiedzial zebym brala magnez i nospe...
Jeden zarodek bede miala. Powiedzial ze 2 mozemy ale jak zdecydowalismy o jednym to tez ok. A ja na pierwszy raz wole jeden. Nie jestem przebadana immunologicznie wiec jakby cos bylo nie tak to nie chce "marnowac" dwoch.
Ten ktory bede miala podawany jest klasy "6" cokolwiek to znaczy. Mam jeszcze dwie "4" i dwie "2".

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja już po 1wszej infuzji.. kurcze na początku nic nie czułem ale pod wieczór totalnie mnie rozłożyła gorączka i ból mięśni..Takie delikatne skutki uboczne[emoji6] dziś już jest trochę lepiej tylko brzuch mam wciąż opuchniety i to mi doskwiera. Przepraszam że tak nie pisałem ale przez ostatni czas nie miałem wogole siły zaglądać w telefon, ledwo co z Aśka się kontaktowalem bo codzienny ból tak mi ostro w kość dawał. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i bardzo Wam dziękuję za Wasze kciuki które zaciskacie[emoji2][emoji8] oby teraz nie było za późno i terapia się udała. Póki co mam ją uznaną na 3mce tylko.. buziaki[emoji8][emoji8]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Tyle tu kciuków za Ciebie że musi się udać!!!!
 
To jesrem w szoku ze tego nie ustaliłas przy punkcji a potem rozmawiajac z,embriologiem ktory wyzbaczal godzine tranaferu ale nie wiem czy za pierwszym razem mozna podac 2 zarodki o ile masz mniej niz 35 lat i moim zdaniem bedziesz miala transferoeany jeden. Ja dopiero przy trzeciej stymulacji mialam tranafer 2 zarodkow
Przy 1 próbie i w wieku poniżej 35 lat tylko jeden mozna
 
reklama
Tyle tu kciuków za Ciebie że musi się udać!!!!
W to wierzę, Asia mi na bieżąco zdawała relacje co tam na forum...
Wierzę, że ten lek mi pomoże tylko boję się że trochę późno go dostałem i moja wątroba przez ten czas trochę oberwała[emoji53] mam nadzieję iż uda mi się podtruć tego mojego bandytę[emoji6]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Do góry