reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fajnego masz lekarza!;) juz go lubie:D kochana jeszcze duuuuuzo orzechow (tylko nie ziemnych), nasion chia 2-3 lyzki dziennie, do tego tluste ryby np losos, halibut i morele suszone. Olej z wiesiolka jesli chcesz ale ten tylko do punkcji. :)
Dziękuję Asiu, i również za to że można na Ciebie liczyć :). - już wybieram się na zakupy
 
reklama
Jutro 8 dpt :) transfer blastki 5 dniowej byl w poniedzialek.
Od wczoraj ciagle sie czuje jak przed okresem (bol brzucha, powiekszone piersi, rano bol ledzwi)
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Asia nie mogę uwierzyc;( :(((( tak bardzo trzymałam za Ciebie kciuki! Strartowalysmy razem...nie poddawaj się kochana:* :* :* :((
 
Rozumiem Cię doskonale. Mąż właśnie odebrał wyniki. Beta z piątku wynosi 23,6. Niby przyrost ok w porównaniu do środy, kiedy było 10,3. Ale jest taka strasznie niska.
Wygląda to następująco w zeszły poniedziałek beta wynosiła 2, w środę 10,3 a w piątek 23,6. Dzisiejszy wynik będzie jutro.
Poczekaj do jutra i jak będzie taki niski przyrost to może skonsultuj to z innym lekarzem?? Bo twój lekarz kazał Ci już chyba dawno leki odstawić. Więc lepiej poradzić się innego lekarza
 
Czuje sie ok.Wyczekuje az zaczna znow czuc sie ciazowo.A Ty?[emoji5]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja pierwszy raz w życiu zobaczylam dwie kreski :-) weekend byl super,czulam sie idealnie. A teraz zrobilam krew,wyniki wieczorem i zaczęłam sie troche martwić czy beta potowerdzi test i czy bedzie wystarczajaco wysoka... ;-)
 
Poczekaj do jutra i jak będzie taki niski przyrost to może skonsultuj to z innym lekarzem?? Bo twój lekarz kazał Ci już chyba dawno leki odstawić. Więc lepiej poradzić się innego lekarza
Tak zrobię.
Liczę dalej na jakiś cud ale czuję się już chora przez to wszystko. :(
Jeszcze muszę siedzieć w pracy. Totalna załamka.
 
Tak zrobię.
Liczę dalej na jakiś cud ale czuję się już chora przez to wszystko. :(
Jeszcze muszę siedzieć w pracy. Totalna załamka.
Teraz to ciężko coś stwierdzić co będzie... napewno dużo nerwów. Ale postaraj się czekać cierpliwie. Ja już nie robię bety bo to tylko dodatkowy stres. Niby lekarz wspomni aby zrobić pod koniec tygodnia ale ja i tak myślę czekać do 13 na wizytę i zobaczyć co będzie.
 
reklama
Do góry