reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@zylwia kochana musisz spróbować się wyciszyć. Teraz to Cię wszystko z nerwów może boleć. Postaraj się odpocząć. Obejrzyj coś. Odmóżdż się. Melisę wypij, miętę. Musi być dobrze! walczymy!
 
reklama
@walczaca o szczescie tak sie ciesze!! gratuluje! a ilu dniowe mialas Kropki?
Ja mialam dwa 5ciodniowe. Nie wiem czy pamietasz ale mialam blastki kiepskiej klasy jak twierdzili w klinice. Mialam mrożona blastke 1 i 3CC w ta jedynke nie wierzylam... 3CC to tez raczej slabo. A to moje maleństwo po rozmrozeniu z 1 stalo sie 4 BB a drugie 4 CC pani dr powiedziała ze to nie jest codzienna sytuacja taki szybki i dobry rozwój i nie chciala zgodzic sie na transfer dwoch... ja sie rozplakalam i nie wiedzielismy jaka.podjac decyzje. Jednak zdecydowalam ze jak juz rozmrozilismy obydwie to przytulam obydwie i juz ich nie bede meczyc... i tak o to sie to dzieje na prawdę!!:-)
 
Ja mialam dwa 5ciodniowe. Nie wiem czy pamietasz ale mialam blastki kiepskiej klasy jak twierdzili w klinice. Mialam mrożona blastke 1 i 3CC w ta jedynke nie wierzylam... 3CC to tez raczej slabo. A to moje maleństwo po rozmrozeniu z 1 stalo sie 4 BB a drugie 4 CC pani dr powiedziała ze to nie jest codzienna sytuacja taki szybki i dobry rozwój i nie chciala zgodzic sie na transfer dwoch... ja sie rozplakalam i nie wiedzielismy jaka.podjac decyzje. Jednak zdecydowalam ze jak juz rozmrozilismy obydwie to przytulam obydwie i juz ich nie bede meczyc... i tak o to sie to dzieje na prawdę!!:-)
Kochana moje dzieciaczki to 4BB i 4BC [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
powtarzaj betę Słońce przez najbliższe dni i jeszcze raz usg. Leżeć plackiem i tylko na siusiu i amciu wstawać;) bedzie dobrze!
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kobito przyprawisz mnie dziś o zawał!! 3mam kciuki żeby wszystko się dobrze ułożyło!!! :)))):* :*
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana,powtórz betę i będzie wiadome,ale bądzmy dobrej myśli.
 
reklama
Do góry