reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, macie moze namiary na doktora Pasnika bo ja nie moge go znalezc! I chyba jest jeszcze jeden, dobrze pamietam? Ktos cos?
Dzisiaj dol jak stol, pierwszy dzien pracy i zderzenie z rzeczywistoscia poszlo gorzej niz oczekiwalam, wiem ze co mnie trzyma teraz to dalsza walka dlatego chcialabym jak najszybciej sprobowac jakas konsultacje z immunologiem zalatwic. Musze sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzic!
 
reklama
Kochana a czemu ty się nic nie chwalisz? Jak jajeczka? Mam nadzieję, że pięknie rosna :)

Ja nie lubię się chwalić. Skromna jestem [emoji12] nie wiem podglad jutro o 17.40 wiec pewnie tez będę wiedziała kiedy punkcją. Zastrzyki idą mi bardzo ładnie, kłuje się sama i mój brzuch wyglada jak ręka cpuna ale czego się nie robi. Od środy dostałam już cetrotide ale jutro będę wiedziała więcej [emoji6] na pewno napisze jak się maja moje jaja na razie wysiaduje [emoji1][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, macie moze namiary na doktora Pasnika bo ja nie moge go znalezc! I chyba jest jeszcze jeden, dobrze pamietam? Ktos cos?
Dzisiaj dol jak stol, pierwszy dzien pracy i zderzenie z rzeczywistoscia poszlo gorzej niz oczekiwalam, wiem ze co mnie trzyma teraz to dalsza walka dlatego chcialabym jak najszybciej sprobowac jakas konsultacje z immunologiem zalatwic. Musze sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzic!
Link do: Prywatne laboratorium APC w Łodzi – badania diagnostyczne

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie lubię się chwalić. Skromna jestem [emoji12] nie wiem podglad jutro o 17.40 wiec pewnie tez będę wiedziała kiedy punkcją. Zastrzyki idą mi bardzo ładnie, kłuje się sama i mój brzuch wyglada jak ręka cpuna ale czego się nie robi. Od środy dostałam już cetrotide ale jutro będę wiedziała więcej [emoji6] na pewno napisze jak się maja moje jaja na razie wysiaduje [emoji1][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Skromnosc schowaj do skarpety:p a jutro dawaj znac ile jajec sie szykuje i kiedy idziesz sobie pospac :D ja mialam tylko jednego mikro siniaczka jak sie.kulam, po reszcie nie bylo nawet sladu, ale ja mam w co sie wbijac:laugh2:
 
Skromnosc schowaj do skarpety:p a jutro dawaj znac ile jajec sie szykuje i kiedy idziesz sobie pospac :D ja mialam tylko jednego mikro siniaczka jak sie.kulam, po reszcie nie bylo nawet sladu, ale ja mam w co sie wbijac:laugh2:

Jakbym ja nie miała [emoji23] opona od dostawczaka jest wiec igła wchodzi jak w masło [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryanka bardzo mi przykro , bardzo mocno przytulam i kazda z nas pewnie wie co czujesz bo wiekszosc juz przezyla to nie raz . Teraz trzeba spojrzec dalej , ochlonac i zrobic plan na dalsza walke aby byla owocna . Nie za tym rogiem spotkasz szczescie ale moze tuz za nastepnym .... powodzenia i nie poddawaj sie
Dziękuję no zbieram się w sobie! :)
 
reklama
Do góry